Piątek, 13 Grudnia 2019, Edeltrudy, Lucjana, Lucjany, Otylii, Roksany, Łucji

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

Sezon 06/07

2007-07-31 19:02:07


 
Klasa A 2006/2007, grupa: Koszalin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arkadia Malechowo 24 62 20 2 2 80-12 10 2 0 46-4 10 0 2 34-8
2.  Olimpik/Mieszko Warszkowo 24 59 19 2 3 89-24 10 1 1 42-8 9 1 2 47-16
3.  Saturn Mielno 24 50 15 5 4 74-44 8 2 2 42-21 7 3 2 32-23
4.  Passat Bukowo Morskie 24 45 14 3 7 63-42 7 2 3 36-17 7 1 4 27-25
5.  Premium/Węgoria Skibno 24 41 12 5 7 79-46 9 2 1 49-17 3 3 6 30-29
6.  Nemeton Strzekęcino 24 38 12 2 10 57-45 7 2 3 27-18 5 0 7 30-27
7.  Płomień Jeżyczki 24 30 9 3 12 58-60 5 1 6 33-33 4 2 6 25-27
8.  Grom Świelino 24 28 9 1 14 46-70 7 1 4 31-33 2 0 10 15-37
9.  Wicher/Hajka Mierzyn 24 27 7 6 11 43-54 5 2 5 25-25 2 4 6 18-29
10.  LZS Zielenica 24 26 8 2 14 43-56 6 0 6 26-24 2 2 8 17-32
11.  Zieloni Rusko 24 25 7 4 13 50-83 5 2 5 29-29 2 2 8 21-54
12.  Tęcza Sławno 24 15 4 3 17 33-91 4 1 7 18-40 0 2 10 15-51
13.  Piast Sławsko 24 2 0 2 22 8-96 0 2 10 4-46 0 0 12 4-50

   

    Zespół Arkadii w sezonie 2006/07 odniósł już swoje drugie zwycięstwo na przestrzeni 3 ostatnich lat w A klasie. Cały sezon to dominacja dwóch zespołów, które zdominowały rozgrywki: Arkadia oraz Olympic-Mieszko Warszkowo. Wygrane Arkadii w bezpośrednich pojedynkach z tą drużyną (po 2-0 w obu spotkaniach) zapewniły ligowe zwycięstwo oraz pewny awans do klasy okręgowej. Dużym sukcesem zespołu Arkadii było dojście do IV rundy Okręgowego Pucharu Polski OZPN Koszalin, w której uległa dopiero IV ligowej Sławie Poldan Sławno (2-5, jest to jedyna porażka Arkadii w całym sezonie 06/07 na własnym boisku). Wcześniej Arkadia odprawiła takie zespoły jak Gryf Polanów (5-0) czy Gwardia Koszalin (2-1). Podczas sezonu 2006/07 funkcję prezesa klubu pełnił Arkadiusz Drozd, a trenerem zespołu był Maciej Mikulski.

    Oto kadra zespołu w sezonie 2006/07:

Bramkarze: Michał Dąbrowski, Tomasz Piątek, Piotr Szewczuk

Obrońcy: Piotr Stefanów, Jarosław Kułaga, Mateusz Zachciał, Łukasz Kalwasiński, Arkadiusz Hutman, Przemysław Kaliszczak, Grzegorz Pasek, Paweł Ostrowski

Pomocnicy: Kamil Gondek, Paweł Sułek, Grzegorz Bedus, Przemysław Skoczylas, Andrzej Bułło, Marek Nowak, Krzysztof Grabowski, Marcin Kalwasiński, Romuald Bobis, Sebastian Możdżeń, Michał Jarzębiński, Łukasz Szulski

Napastnicy: Wiktor Piątek, Mariusz Małysz, Dominik Bajtek, Szymon Pietraszewski

 

                                                                 krzyżówka wszystkich spotkań:

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 1  Arkadia Malechowo      2-0  6-1  6-0  1-1  2-1  3-1  6-0  0-0  4-0  9-0  4-0  3-0* 
 2  Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2       1-1  7-0  2-1  1-0  2-1  5-0  2-1  2-1  5-0  6-1  9-0 
 3  Saturn Mielno 0-1  4-3       0-3  3-3  3-2  2-2  2-1  5-1  5-1  5-1  6-2  7-1 
 4  Passat Bukowo Morskie 2-1  3-3  2-4       0-0  2-4  6-1  3-0  0-3  4-1  8-0  3-0*  3-0 
 5  Premium/Węgoria Skibno 1-0  1-3  5-1  2-2       7-2  0-0  4-1  8-2  5-3  5-3  5-0  6-0 
 6  Nemeton Strzekęcino 1-3  0-3*  2-2  2-1  6-5       0-2  1-0  1-1  3-1  5-0  3-0*  3-0* 
 7  Płomień Jeżyczki 0-3  1-6  2-4  0-1  4-7  6-2       3-0  3-1  1-2  1-1  8-3  4-3 
 8  Grom Świelino 1-6  0-3  1-4  1-5  2-1  2-1  6-4       4-2  3-2  4-4  4-1  3-0* 
 9  Wicher/Hajka Mierzyn 0-2  1-2  2-2  1-5  3-1  0-2  5-2  2-4       1-0  4-2  3-3  3-0* 
 10  LZS Zielenica 1-4  2-4  1-5  3-1  0-1  1-3  0-2  3-1  2-0       7-1  3-2  3-0* 
 11  Zieloni Rusko 1-3  2-9  1-3  2-3  5-1  1-4  3-0  3-1  2-2  2-2       4-1  3-0 
 12  Tęcza Sławno 1-6  0-8  0-2  1-2  3-2  2-1  0-7  4-1  2-2  1-3  1-6       3-0* 
 13  Piast Sławsko 0-3*  0-3*  0-3*  0-4  0-7  0-8  0-3*  1-6  0-3*  1-1  0-3*  2-2      

 

 

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Pauza: Premium/Węgoria Skibno.
 
Tęcza Sławno 1-3 LZS Zielenica
Piast Sławsko 0-4 Passat Bukowo Morskie
Zieloni Rusko 3-0 Płomień Jeżyczki
Arkadia Malechowo 2-1 Nemeton Strzekęcino
Grom Świelino 1-4 Saturn Mielno
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 Wicher/Hajka Mierzyn

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Pauza: Tęcza Sławno.
 
LZS Zielenica 2-0 Wicher/Hajka Mierzyn
Saturn Mielno 4-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Nemeton Strzekęcino 1-0 Grom Świelino
Płomień Jeżyczki 0-3 Arkadia Malechowo
w Darłowie
Passat Bukowo Morskie 8-0 Zieloni Rusko
Premium/Węgoria Skibno 6-0 Piast Sławsko

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: LZS Zielenica.
 
Piast Sławsko 2-2 Tęcza Sławno
Zieloni Rusko 5-1 Premium/Węgoria Skibno
Arkadia Malechowo 6-0 Passat Bukowo Morskie
Grom Świelino 6-4 Płomień Jeżyczki
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-0 Nemeton Strzekęcino
Wicher/Hajka Mierzyn 2-2 Saturn Mielno

Kolejka 4 - 3 września

Pauza: Piast Sławsko.
 
LZS Zielenica 1-5 Saturn Mielno
Nemeton Strzekęcino 1-1 Wicher/Hajka Mierzyn
Płomień Jeżyczki 1-6 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Passat Bukowo Morskie 3-0 Grom Świelino
Premium/Węgoria Skibno 1-0 Arkadia Malechowo
Tęcza Sławno 1-6 Zieloni Rusko

Kolejka 5 - 10 września

Pauza: Zieloni Rusko.
 
Piast Sławsko 1-1 LZS Zielenica
Arkadia Malechowo 4-0 Tęcza Sławno
Grom Świelino 2-1 Premium/Węgoria Skibno
Olimpik/Mieszko Warszkowo 7-0 Passat Bukowo Morskie
Wicher/Hajka Mierzyn 5-2 Płomień Jeżyczki
Saturn Mielno 3-2 Nemeton Strzekęcino

Kolejka 6 - 17 września

Pauza: Arkadia Malechowo.
 
LZS Zielenica 1-3 Nemeton Strzekęcino
Płomień Jeżyczki 2-4 Saturn Mielno
Passat Bukowo Morskie 0-3 Wicher/Hajka Mierzyn
Premium/Węgoria Skibno 1-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Tęcza Sławno 4-1 Grom Świelino
Zieloni Rusko 3-0 Piast Sławsko

Kolejka 7 - 24 września

Pauza: Grom Świelino.
 
Zieloni Rusko 2-2 LZS Zielenica
Arkadia Malechowo 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Olimpik/Mieszko Warszkowo 6-1 Tęcza Sławno
Wicher/Hajka Mierzyn 3-1 Premium/Węgoria Skibno
Saturn Mielno 0-3 Passat Bukowo Morskie
Nemeton Strzekęcino 0-2 Płomień Jeżyczki

Kolejka 8 - 1 października

Pauza: Olimpik/Mieszko Warszkowo.
 
LZS Zielenica 0-2 Płomień Jeżyczki
Passat Bukowo Morskie 2-4 Nemeton Strzekęcino
Premium/Węgoria Skibno 5-1 Saturn Mielno
Tęcza Sławno 2-2 Wicher/Hajka Mierzyn
Piast Sławsko 1-6 Grom Świelino
Zieloni Rusko 1-3 Arkadia Malechowo

Kolejka 9 - 8 października

Pauza: Wicher/Hajka Mierzyn.
 
Arkadia Malechowo 4-0 LZS Zielenica
Grom Świelino 4-4 Zieloni Rusko
Olimpik/Mieszko Warszkowo 9-0 Piast Sławsko
Saturn Mielno 6-2 Tęcza Sławno
Nemeton Strzekęcino 6-5 Premium/Węgoria Skibno
Płomień Jeżyczki 0-1 Passat Bukowo Morskie

Kolejka 10 - 15 października

Pauza: Saturn Mielno.
 
LZS Zielenica 3-1 Passat Bukowo Morskie
Premium/Węgoria Skibno 0-0 Płomień Jeżyczki
Tęcza Sławno 2-1 Nemeton Strzekęcino
Piast Sławsko 0-3 Wicher/Hajka Mierzyn
(wo)
Zieloni Rusko 2-9 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Arkadia Malechowo 6-0 Grom Świelino

Kolejka 11 - 22 października

Pauza: Nemeton Strzekęcino.
 
Grom Świelino 3-2 LZS Zielenica
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2 Arkadia Malechowo
Wicher/Hajka Mierzyn 4-2 Zieloni Rusko
Saturn Mielno 7-1 Piast Sławsko
Płomień Jeżyczki 8-3 Tęcza Sławno
Passat Bukowo Morskie 0-0 Premium/Węgoria Skibno

Kolejka 12 - 29 października

Pauza: Płomień Jeżyczki.
 
LZS Zielenica 0-1 Premium/Węgoria Skibno
Tęcza Sławno 1-2 Passat Bukowo Morskie
Piast Sławsko 0-8 Nemeton Strzekęcino
Zieloni Rusko 1-3 Saturn Mielno
Arkadia Malechowo 0-0 Wicher/Hajka Mierzyn
Grom Świelino 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo

Kolejka 13 - 5 listopada

Pauza: Passat Bukowo Morskie.
 
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 LZS Zielenica
Wicher/Hajka Mierzyn 2-4 Grom Świelino
Saturn Mielno 0-1 Arkadia Malechowo
Nemeton Strzekęcino 5-0 Zieloni Rusko
Płomień Jeżyczki 4-3 Piast Sławsko
Premium/Węgoria Skibno 5-0 Tęcza Sławno

Kolejka 14 - 12 listopada

Pauza: Premium/Węgoria Skibno.
 
LZS Zielenica 3-2 Tęcza Sławno
Passat Bukowo Morskie 3-0 Piast Sławsko
Płomień Jeżyczki 1-1 Zieloni Rusko
Nemeton Strzekęcino 1-3 Arkadia Malechowo
Saturn Mielno 2-1 Grom Świelino
Wicher/Hajka Mierzyn 1-2 Olimpik/Mieszko Warszkowo

Kolejka 15 - 19 listopada

Pauza: Tęcza Sławno.
 
Wicher/Hajka Mierzyn 1-0 LZS Zielenica
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-1 Saturn Mielno
Grom Świelino 2-1 Nemeton Strzekęcino
Arkadia Malechowo 3-1 Płomień Jeżyczki
Zieloni Rusko 2-3 Passat Bukowo Morskie
Piast Sławsko 0-7 Premium/Węgoria Skibno

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: LZS Zielenica.
 
Tęcza Sławno 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Premium/Węgoria Skibno 5-3 Zieloni Rusko
Passat Bukowo Morskie 2-1 Arkadia Malechowo
Płomień Jeżyczki 3-0 Grom Świelino
Nemeton Strzekęcino 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
(wo)
w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-4
Saturn Mielno 5-1 Wicher/Hajka Mierzyn

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Pauza: Piast Sławsko.
 
Saturn Mielno 5-1 LZS Zielenica
Wicher/Hajka Mierzyn 0-2 Nemeton Strzekęcino
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 Płomień Jeżyczki
Grom Świelino 1-5 Passat Bukowo Morskie
Arkadia Malechowo 1-1 Premium/Węgoria Skibno
Zieloni Rusko 4-1 Tęcza Sławno

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Pauza: Zieloni Rusko.
 
LZS Zielenica 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Tęcza Sławno 1-6 Arkadia Malechowo
Premium/Węgoria Skibno 4-1 Grom Świelino
Passat Bukowo Morskie 3-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Płomień Jeżyczki 3-1 Wicher/Hajka Mierzyn
Nemeton Strzekęcino 2-2 Saturn Mielno

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Arkadia Malechowo.
 
Piast Sławsko 0-3 Zieloni Rusko
(wo)
Nemeton Strzekęcino 3-1 LZS Zielenica
Saturn Mielno 2-2 Płomień Jeżyczki
Wicher/Hajka Mierzyn 1-5 Passat Bukowo Morskie
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 Premium/Węgoria Skibno
Grom Świelino 4-1 Tęcza Sławno

Kolejka 20 - 6 maja

Pauza: Grom Świelino.
 
LZS Zielenica 7-1 Zieloni Rusko
Piast Sławsko 0-3 Arkadia Malechowo
(wo)
Tęcza Sławno 0-8 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Premium/Węgoria Skibno 8-2 Wicher/Hajka Mierzyn
Passat Bukowo Morskie 2-4 Saturn Mielno
Płomień Jeżyczki 6-2 Nemeton Strzekęcino

Kolejka 21 - 13 maja

Pauza: Olimpik/Mieszko Warszkowo.
 
Płomień Jeżyczki 1-2 LZS Zielenica
Nemeton Strzekęcino 2-1 Passat Bukowo Morskie
Saturn Mielno 3-3 Premium/Węgoria Skibno
Wicher/Hajka Mierzyn 3-3 Tęcza Sławno
Grom Świelino 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Arkadia Malechowo 9-0 Zieloni Rusko

Kolejka 22 - 20 maja

Pauza: Wicher/Hajka Mierzyn.
 
LZS Zielenica 1-4 Arkadia Malechowo
Zieloni Rusko 3-1 Grom Świelino
Piast Sławsko 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo
(wo)
Tęcza Sławno 0-2 Saturn Mielno
Premium/Węgoria Skibno 7-2 Nemeton Strzekęcino
Passat Bukowo Morskie 6-1 Płomień Jeżyczki

Kolejka 23 - 27 maja

Pauza: Saturn Mielno.
 
Passat Bukowo Morskie 4-1 LZS Zielenica
Płomień Jeżyczki 4-7 Premium/Węgoria Skibno
Nemeton Strzekęcino 3-0 Tęcza Sławno
(wo)
goście nie przyjechali na spotkanie
Wicher/Hajka Mierzyn 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Olimpik/Mieszko Warszkowo 5-0 Zieloni Rusko
Grom Świelino 1-6 Arkadia Malechowo

Kolejka 24 - 3 czerwca

Pauza: Nemeton Strzekęcino.
 
LZS Zielenica 3-1 Grom Świelino
Arkadia Malechowo 2-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Zieloni Rusko 2-2 Wicher/Hajka Mierzyn
Piast Sławsko 0-3 Saturn Mielno
(wo)
Tęcza Sławno 0-7 Płomień Jeżyczki
Premium/Węgoria Skibno 2-2 Passat Bukowo Morskie

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Płomień Jeżyczki.
 
Premium/Węgoria Skibno 5-3 LZS Zielenica
Passat Bukowo Morskie 3-0 Tęcza Sławno
(wo)
goście nie przyjechali na spotkanie
Nemeton Strzekęcino 3-0 Piast Sławsko
(wo)
Saturn Mielno 5-1 Zieloni Rusko
Wicher/Hajka Mierzyn 0-2 Arkadia Malechowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo 5-0 Grom Świelino

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Passat Bukowo Morskie.
 
LZS Zielenica 2-4 Olimpik/Mieszko Warszkowo
Grom Świelino 4-2 Wicher/Hajka Mierzyn
Arkadia Malechowo 6-1 Saturn Mielno
Zieloni Rusko 1-4 Nemeton Strzekęcino
Piast Sławsko 0-3 Płomień Jeżyczki
(wo)
Tęcza Sławno 3-2 Premium/Węgoria Skibno

Część danych pochodzi z serwisu www.90minut.pl


© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo