Piątek, 13 Grudnia 2019, Edeltrudy, Lucjana, Lucjany, Otylii, Roksany, Łucji

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

Sezon 05/06

2006-07-31 15:05:51


Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Koszalin (północ)

RAZEM

DOM

WYJAZD

MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Victoria Sianów 30 76 24 4 2 97-24 14 1 0 57-8 10 3 2 40-16
2. Sława Sławno 30 72 22 6 2 102-30 13 2 0 68-14 9 4 2 34-16
3. Leśnik/Rossa Manowo 30 70 22 4 4 79-33 12 1 2 43-13 10 3 2 36-20
4. MKS Karlino 30 47 14 5 11 47-42 8 2 5 30-16 6 3 6 17-26
5. Płomień Myślino 30 46 14 4 12 63-70 9 3 3 35-27 5 1 9 28-43
6. Gryf Polanów 30 44 12 8 10 54-57 6 6 3 29-27 6 2 7 25-30
7. Wiekowianka Wiekowo 30 43 13 4 13 55-58 5 3 7 27-35 8 1 6 28-23 2 4 1 1 0 5-3
8. Darłovia Darłowo 30 43 13 4 13 56-57 8 1 6 32-22 5 3 7 24-35 2 1 0 1 1 3-5
9. Zefir Wyszewo 30 42 13 3 14 55-52 7 3 5 29-21 6 0 9 26-31
10. Jantar Siemyśl 30 40 12 4 14 45-60 8 3 4 23-23 4 1 10 22-37
11. Piast Drzonowo 30 37 11 4 15 49-65 6 1 8 25-32 5 3 7 24-33
12. Zryw Kretomino 30 35 9 8 13 50-57 5 1 9 29-33 4 7 4 21-24
13. Rasel Dygowo 30 30 9 3 18 39-65 4 2 9 20-36 5 1 9 19-29
14. Iskra Białogard 30 27 6 9 15 43-63 4 5 6 20-22 2 4 9 23-41
15. Arkadia Malechowo 30 22 5 7 18 39-69 3 3 9 20-27 2 4 9 19-42
16. Syrena/Grot Rymań 30 6 1 3 26 21-92 1 3 11 12-39 0 0 15 9-53

     Drużyna Arkadii w swym debiucie w klasie okręgowej zajęła przedostatnie 15 miejsce. Spowodowane to było na pewno fatalną formą na "jesieni" rozgrywek. W rundzie rewanżowej było już o wiele lepiej. W wyniku zawirowań w Koszalińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej ,który w przerwie zimowej deklarował spadek tylko ostatniej drużyny (gdyz miala byc utworzona VLiga i klasy okręgowe B) a na koniec rozgrywek zrezygnował z wczesniej uchwalonego planu rozgrywkowego, drużyna Arkadii wraz z Syreną oraz Iskrą Białogard spadła do A klasy. Podczas sezonu 2005/06 funkcję prezesa pełnił Arkadiusz Drozd, a trenerami zespołu byli: Piotr Sułek (runda jesienna) oraz Maciej Mikulski (runda wiosenna). 

     Oto kadra zespołu w sezonie 2005/06:

Bramkarze: Bartłomiej Fudro, Michał Dąbrowski, Tomasz Piątek

Obrońcy: Mateusz Zachciał, Jarosław Kułaga, Wiktor Piątek, Grzegorz Pasek, Arkadiusz Drozd, Rafał Drozd, Arkadiusz Gil 

Pomocnicy: Piotr Stefanów, Andrzej Bułło, Przemysław Skoczylas, Arkadiusz Hutman, Waldemar Puzio, Krzysztof Rzeszutek, Romuald Bobis, Łukasz Jędrzejewski, Paweł Sułek, Sławomir Siarnecki, Przemysław Kaliszczak, Dawid Skaza, Robert Chruszcz, Waldemar Plechowski, Krzysztof Grabowski

Napastnicy: Robert Filipowski-Domalewski, Paweł Frąnkowski, Mariusz Małysz, Marcin Czupajło, Szymon Pietraszewski 

                                                          

                                                                   krzyżówka wszystkich spotkań:

Victoria Sianów 1-0 2-2 4-0 7-1 3-0* 3-2 2-0 1-0 6-0 7-1 4-1 2-0 4-1 5-0 6-0
Sława Sławno 2-0 2-2 5-0 5-0 4-0 3-3 7-2 3-2 3-0 4-0 5-2 2-1 6-0 7-1 10-1
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 1-2 5-2 3-2 5-1 3-0 4-0 0-2 3-1 3-0 3-0 2-0 2-2 5-0 2-0
MKS Karlino 0-1 3-4 1-0 2-0 0-0 0-4 3-0* 0-1 1-1 3-1 1-2 4-0 4-0 4-1 4-1
Płomień Myślino 1-6 1-1 1-3 3-1 1-1 3-2 4-2 5-1 3-0 1-1 1-3 1-0 4-3 3-2 3-1
Gryf Polanów 0-0 1-1 2-2 0-1 4-2 2-0 1-4 1-5 4-2 1-1 2-2 2-1 3-2 2-2 4-2
Wiekowianka Wiekowo 1-4 0-2 1-5 1-2 4-1 2-5 2-2 4-1 1-4 2-3 1-1 2-2 3-2 2-1 1-0
Darłovia Darłowo 1-3 0-1 3-0* 2-0 1-2 0-4 1-3 1-4 4-1 3-0* 2-2 6-1 1-0 4-1 3-0
Zefir Wyszewo 1-3 1-2 0-3 1-1 4-1 2-0 3-0 1-1 3-1 2-3 0-3* 3-1 4-0 1-1 3-1
Jantar Siemyśl 3-3 1-10 1-2 0-1 3-2 3-1 0-1 3-0 2-0 2-1 0-0 1-0 1-0 1-1 2-1
Piast Drzonowo 0-4 2-0 3-4 1-3 3-1 1-3 2-4 1-5 2-0 2-1 2-0 1-2 2-3 1-1 2-1
Zryw Kretomino 1-2 1-2 2-5 2-3 2-3 2-1 1-0 0-1 1-3 0-2 5-4 1-2 2-2 5-3 4-0
Rasel Dygowo 1-6 1-3 0-1 1-1 2-4 2-1 1-3 3-0* 2-1 1-2 0-3* 2-2 2-5 0-3* 2-1
Iskra Białogard 2-5 0-0 0-3 1-0 1-1 2-3 1-2 2-2 4-1 2-1 0-0 1-1 1-2 0-1 3-0
Arkadia Malechowo 0-1 2-2 1-2 0-2 1-4 1-2 0-1 2-4 4-1 3-1 0-2 0-0 1-4 1-1 4-0
Syrena/Grot Rymań 1-1 1-4 1-2 0-0 1-4 2-3 0-3 0-1 1-4 1-5 0-4 0-2 0-3* 2-2 2-1

 

 Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Syrena/Grot Rymań 0-4 Piast Drzonowo
Arkadia Malechowo 0-1 Victoria Sianów
Zryw Kretomino 2-1 Gryf Polanów
Jantar Siemyśl 3-2 Płomień Myślino
Zefir Wyszewo 0-3 Leśnik/Rossa Manowo
MKS Karlino 4-0 Iskra Białogard
Darłovia Darłowo 0-1 Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo 2-2

Rasel Dygowo

 Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Piast Drzonowo 1-2 Rasel Dygowo
Sława Sławno 3-3 Wiekowianka Wiekowo
Iskra Białogard 2-2 Darłovia Darłowo
Leśnik/Rossa Manowo 5-2 MKS Karlino
Płomień Myślino 5-1 Zefir Wyszewo
Gryf Polanów 4-2 Jantar Siemyśl
Victoria Sianów 4-1 Zryw Kretomino
Syrena/Grot Rymań 2-1

Arkadia Malechowo

 Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Arkadia Malechowo 0-2 Piast Drzonowo
Zryw Kretomino 4-0 Syrena/Grot Rymań
Jantar Siemyśl 3-3 Victoria Sianów
Zefir Wyszewo 2-0 Gryf Polanów
MKS Karlino 2-0 Płomień Myślino
Darłovia Darłowo 3-0 Leśnik/Rossa Manowo
(wo)
mecz przerwany przy stanie 4-2
Wiekowianka Wiekowo 3-2 Iskra Białogard
Rasel Dygowo 1-3

Sława Sławno

 Kolejka 4 - 3-4 września

Piast Drzonowo 2-0 Sława Sławno
Iskra Białogard 1-2 Rasel Dygowo
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Wiekowianka Wiekowo
Płomień Myślino 4-2 Darłovia Darłowo
Gryf Polanów 0-1 MKS Karlino
Victoria Sianów 1-0 Zefir Wyszewo
Syrena/Grot Rymań 1-5 Jantar Siemyśl
Arkadia Malechowo 0-0

Zryw Kretomino

 Kolejka 5 - 10-11 września

Zryw Kretomino 5-4 Piast Drzonowo
Jantar Siemyśl 1-1 Arkadia Malechowo
Zefir Wyszewo 3-1 Syrena/Grot Rymań
MKS Karlino 0-1 Victoria Sianów
Darłovia Darłowo 0-4 Gryf Polanów
Wiekowianka Wiekowo 4-1 Płomień Myślino
Rasel Dygowo 0-1 Leśnik/Rossa Manowo
Sława Sławno 6-0

Iskra Białogard

 Kolejka 6 - 17-18 września
Piast Drzonowo 2-3 Iskra Białogard
Leśnik/Rossa Manowo 1-2 Sława Sławno
Płomień Myślino 1-0 Rasel Dygowo
Gryf Polanów 2-0 Wiekowianka Wiekowo
Victoria Sianów 2-0 Darłovia Darłowo
Syrena/Grot Rymań 0-0 MKS Karlino
Arkadia Malechowo 4-1 Zefir Wyszewo
Zryw Kretomino 0-2

Jantar Siemyśl

 Kolejka 7 - 24-25 września

Jantar Siemyśl 2-1 Piast Drzonowo
Zefir Wyszewo 0-3 Zryw Kretomino
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika
MKS Karlino 4-1 Arkadia Malechowo
Darłovia Darłowo 3-0 Syrena/Grot Rymań
Wiekowianka Wiekowo 1-4 Victoria Sianów
Rasel Dygowo 2-1 Gryf Polanów
Sława Sławno 5-0 Płomień Myślino
Iskra Białogard 0-3

Leśnik/Rossa Manowo

 Kolejka 8 - 1-2 października

Piast Drzonowo 3-4 Leśnik/Rossa Manowo
Płomień Myślino 4-3 Iskra Białogard
Gryf Polanów 1-1 Sława Sławno
Victoria Sianów 2-0 Rasel Dygowo
Syrena/Grot Rymań 0-3 Wiekowianka Wiekowo
Arkadia Malechowo 2-4 Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino 2-3 MKS Karlino
Jantar Siemyśl 2-0

Zefir Wyszewo

 Kolejka 9 - 8-9 października

Zefir Wyszewo 2-3 Piast Drzonowo
MKS Karlino 1-1 Jantar Siemyśl
Darłovia Darłowo 2-2 Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo 2-1 Arkadia Malechowo
Rasel Dygowo 2-1 Syrena/Grot Rymań
Sława Sławno 2-0 Victoria Sianów
Iskra Białogard 2-3 Gryf Polanów
Leśnik/Rossa Manowo 3-2

Płomień Myślino

 Kolejka 10 - 15-16 października

Piast Drzonowo 3-1 Płomień Myślino
Gryf Polanów 2-2 Leśnik/Rossa Manowo
Victoria Sianów 4-1 Iskra Białogard
Syrena/Grot Rymań 1-4 Sława Sławno
Arkadia Malechowo 1-4 Rasel Dygowo
Zryw Kretomino 1-0 Wiekowianka Wiekowo
Jantar Siemyśl 3-0 Darłovia Darłowo
Zefir Wyszewo 1-1

MKS Karlino

 Kolejka 11 - 22-23 października

MKS Karlino 3-1 Piast Drzonowo
Darłovia Darłowo 1-4 Zefir Wyszewo
Wiekowianka Wiekowo 1-4 Jantar Siemyśl
Rasel Dygowo 2-2 Zryw Kretomino
Sława Sławno 7-1 Arkadia Malechowo
Iskra Białogard 3-0 Syrena/Grot Rymań
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 Victoria Sianów
Płomień Myślino 1-1

Gryf Polanów

 Kolejka 12 - 29-30 października

Piast Drzonowo 1-3 Gryf Polanów
Victoria Sianów 7-1 Płomień Myślino
Syrena/Grot Rymań 1-2 Leśnik/Rossa Manowo
Arkadia Malechowo 1-1 Iskra Białogard
Zryw Kretomino 1-2 Sława Sławno
Jantar Siemyśl 1-0 Rasel Dygowo
Zefir Wyszewo 3-0 Wiekowianka Wiekowo
MKS Karlino 3-0 Darłovia Darłowo
(wo)

Problemy finasowo kadrowe Darłovi Darłowo

 Kolejka 13 - 5-6 listopada

Darłovia Darłowo 3-0 Piast Drzonowo
(wo)
Piast Drzonowo nie dotarł na spotkanie.
Wiekowianka Wiekowo 1-2 MKS Karlino
Rasel Dygowo 2-1 Zefir Wyszewo
Sława Sławno 3-0 Jantar Siemyśl
Iskra Białogard 1-1 Zryw Kretomino
Leśnik/Rossa Manowo 5-0 Arkadia Malechowo
Płomień Myślino 3-1 Syrena/Grot Rymań
Gryf Polanów 0-0

Victoria Sianów

 Kolejka 14 - 10-11 listopada

Piast Drzonowo 0-4 Victoria Sianów
Syrena/Grot Rymań 2-3 Gryf Polanów
Arkadia Malechowo 1-4 Płomień Myślino
Zryw Kretomino 2-5 Leśnik/Rossa Manowo
Jantar Siemyśl 1-0 Iskra Białogard
Zefir Wyszewo 1-2 Sława Sławno
MKS Karlino 4-0 Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo 1-3

Wiekowianka Wiekowo

 Kolejka 15 - 13 listopada

Wiekowianka Wiekowo 2-3 Piast Drzonowo
Rasel Dygowo 3-0 Darłovia Darłowo
(wo)
goście nie dojechali
Sława Sławno 5-0 MKS Karlino
Iskra Białogard 4-1 Zefir Wyszewo
Leśnik/Rossa Manowo 3-1 Jantar Siemyśl
Płomień Myślino 1-3 Zryw Kretomino
Gryf Polanów 2-2 Arkadia Malechowo
Victoria Sianów 6-0

Syrena/Grot Rymań

 Kolejka 16 - 15 kwietnia

Piast Drzonowo 2-1 Syrena/Grot Rymań
Victoria Sianów 5-0 Arkadia Malechowo
Gryf Polanów 2-2 Zryw Kretomino
Płomień Myślino 3-0 Jantar Siemyśl
Leśnik/Rossa Manowo 0-2 Zefir Wyszewo
Iskra Białogard 1-0 MKS Karlino
Sława Sławno 7-2 Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo 1-3

Wiekowianka Wiekowo

 Kolejka 17 - 17 maja

Rasel Dygowo 0-3 Piast Drzonowo
(wo)
na boisku 1-1, udział nieuprawnionego zawodnika
Wiekowianka Wiekowo 0-2 Sława Sławno
Darłovia Darłowo 1-0 Iskra Białogard
MKS Karlino 1-0 Leśnik/Rossa Manowo
Zefir Wyszewo 4-1 Płomień Myślino
Jantar Siemyśl 3-1 Gryf Polanów
Zryw Kretomino 1-2 Victoria Sianów
Arkadia Malechowo 4-0

Syrena/Grot Rymań

 Kolejka 18 - 1 kwietnia

Piast Drzonowo 1-1 Arkadia Malechowo
Syrena/Grot Rymań 0-2 Zryw Kretomino
Victoria Sianów 6-0 Jantar Siemyśl
Gryf Polanów 1-5 Zefir Wyszewo
Płomień Myślino 3-1 MKS Karlino
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Darłovia Darłowo
Iskra Białogard 1-2 Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno 2-1

Rasel Dygowo

 Kolejka 19 - 8 kwietnia

Sława Sławno 4-0 Piast Drzonowo
Rasel Dygowo 2-5 Iskra Białogard
Wiekowianka Wiekowo 1-5 Leśnik/Rossa Manowo
Darłovia Darłowo 1-2 Płomień Myślino
MKS Karlino 0-0 Gryf Polanów
Zefir Wyszewo 1-3 Victoria Sianów
Jantar Siemyśl 2-1 Syrena/Grot Rymań
Zryw Kretomino 5-3

Arkadia Malechowo

 Kolejka 20 - 22 kwietnia

Piast Drzonowo 2-0 Zryw Kretomino
Arkadia Malechowo 3-1 Jantar Siemyśl
Syrena/Grot Rymań 1-4 Zefir Wyszewo
Victoria Sianów 4-0 MKS Karlino
Gryf Polanów 1-4 Darłovia Darłowo
Płomień Myślino 3-2 Wiekowianka Wiekowo
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Rasel Dygowo
Iskra Białogard 0-0

Sława Sławno

 Kolejka 21 - 29 kwietnia

Iskra Białogard 0-0 Piast Drzonowo
Sława Sławno 2-2 Leśnik/Rossa Manowo
Rasel Dygowo 2-4 Płomień Myślino
Wiekowianka Wiekowo 2-5 Gryf Polanów
Darłovia Darłowo 1-3 Victoria Sianów
MKS Karlino 4-1 Syrena/Grot Rymań
Zefir Wyszewo 1-1 Arkadia Malechowo
Jantar Siemyśl 0-0

Zryw Kretomino

 Kolejka 22 - 2-3 maja

Piast Drzonowo 2-1 Jantar Siemyśl
Zryw Kretomino 1-3 Zefir Wyszewo
Arkadia Malechowo 0-2 MKS Karlino
Syrena/Grot Rymań 0-1 Darłovia Darłowo
Victoria Sianów 3-2 Wiekowianka Wiekowo
Gryf Polanów 2-1 Rasel Dygowo
Płomień Myślino 1-1 Sława Sławno
Leśnik/Rossa Manowo 2-2

Iskra Białogard

 Kolejka 23 - 6 maja

Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Piast Drzonowo
Iskra Białogard 1-1 Płomień Myślino
Sława Sławno 4-0 Gryf Polanów
Rasel Dygowo 1-6 Victoria Sianów
Wiekowianka Wiekowo 1-0 Syrena/Grot Rymań
Darłovia Darłowo 4-1 Arkadia Malechowo
MKS Karlino 1-2 Zryw Kretomino
Zefir Wyszewo 3-1

Jantar Siemyśl

 Kolejka 24 - 13 maja

Piast Drzonowo 2-0 Zefir Wyszewo
Jantar Siemyśl 0-1 MKS Karlino
Zryw Kretomino 0-1 Darłovia Darłowo
Arkadia Malechowo 0-1 Wiekowianka Wiekowo
Syrena/Grot Rymań 0-3 Rasel Dygowo
(wo)
na boisku 1-0
Victoria Sianów 1-0 Sława Sławno
Gryf Polanów 3-2 Iskra Białogard
Płomień Myślino 1-3

Leśnik/Rossa Manowo

 Kolejka 25 - 20 maja

Płomień Myślino 1-1 Piast Drzonowo
Leśnik/Rossa Manowo 5-1 Gryf Polanów
Iskra Białogard 2-5 Victoria Sianów
Sława Sławno 10-1 Syrena/Grot Rymań
Rasel Dygowo 0-3 Arkadia Malechowo
(wo)
na boisku 1-1, udział nieuprawnionego zawodnika
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo 4-1 Jantar Siemyśl
MKS Karlino 0-1

Zefir Wyszewo

 Kolejka 26 - 27 maja

Piast Drzonowo 1-3 MKS Karlino
Zefir Wyszewo 1-1 Darłovia Darłowo
Jantar Siemyśl 0-1 Wiekowianka Wiekowo
Zryw Kretomino 1-2 Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo 2-2 Sława Sławno
Syrena/Grot Rymań 2-2 Iskra Białogard
Victoria Sianów 2-2 Leśnik/Rossa Manowo
Gryf Polanów 4-2

Płomień Myślino

 Kolejka 27 - 3 czerwca

Gryf Polanów 1-1 Piast Drzonowo
Płomień Myślino 1-6 Victoria Sianów
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Syrena/Grot Rymań
Iskra Białogard 0-1 Arkadia Malechowo
Sława Sławno 5-2 Zryw Kretomino
Rasel Dygowo 1-2 Jantar Siemyśl
Wiekowianka Wiekowo 4-1 Zefir Wyszewo
Darłovia Darłowo 2-0

MKS Karlino

 Kolejka 28 - 10 czerwca

Piast Drzonowo 1-5 Darłovia Darłowo
MKS Karlino 0-4 Wiekowianka Wiekowo
Zefir Wyszewo 3-1 Rasel Dygowo
Jantar Siemyśl 1-10 Sława Sławno
Zryw Kretomino 2-2 Iskra Białogard
Arkadia Malechowo 1-2 Leśnik/Rossa Manowo
Syrena/Grot Rymań 1-4 Płomień Myślino
Victoria Sianów 3-0 Gryf Polanów
(wo)

Drużyna Gryfa oddała mecz walkowerem.

 Kolejka 29 - 15 czerwca

Victoria Sianów 7-1 Piast Drzonowo 15 czerwca, 15:00
Gryf Polanów 4-2 Syrena/Grot Rymań 15 czerwca, 15:00
Płomień Myślino 3-2 Arkadia Malechowo 15 czerwca, 15:00
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Zryw Kretomino 15 czerwca, 15:00
Iskra Białogard 2-1 Jantar Siemyśl 15 czerwca, 15:00
Sława Sławno 3-2 Zefir Wyszewo 15 czerwca, 15:00
Rasel Dygowo 1-1 MKS Karlino 15 czerwca, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Darłovia Darłowo

15 czerwca, 15:00

 Kolejka 30 - 18 czerwca

Piast Drzonowo 2-4 Wiekowianka Wiekowo 18 czerwca, 12:00
Darłovia Darłowo 6-1 Rasel Dygowo 18 czerwca, 12:00
MKS Karlino 3-4 Sława Sławno 18 czerwca, 12:00
Zefir Wyszewo 4-0 Iskra Białogard 18 czerwca, 12:00
Jantar Siemyśl 1-2 Leśnik/Rossa Manowo 18 czerwca, 12:00
Zryw Kretomino 2-3 Płomień Myślino 18 czerwca, 12:00
Arkadia Malechowo 1-2 Gryf Polanów 18 czerwca, 12:00
Syrena/Grot Rymań 1-1 Victoria Sianów 18 czerwca, 12:00


Część danych pochodzi z serwisu www.90minut.pl


© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo