Wtorek, 15 Października 2019, Drogosława, Drogosławy, Gościsławy, Teresy

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

Sezon 04/05

2006-07-26 11:56:47


 Klasa A 2004/2005, grupa: Koszalin I

RAZEM

DOM

WYJAZD

MECZE BEZPOŚREDNIE

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arkadia Malechowo 26 54 17 3 6 76-33 10 1 2 36-16 7 2 4 40-17            
2.  Zryw Kretomino 26 53 16 5 5 63-34 9 2 2 35-20 7 3 3 28-14            
3.  Wybrzeże Biesiekierz 26 52 16 4 6 80-39 8 4 1 42-16 8 0 5 38-23            
4.  Passat Bukowo Morskie 26 51 16 3 7 76-36 9 1 3 39-19 7 2 4 37-17            
5.  Start Mokre 26 48 14 6 6 54-34 10 2 1 28-6 4 4 5 26-28            
6.  Zieloni Rusko 26 47 13 8 5 67-38 6 4 3 42-23 7 4 2 25-15 2 4 1 1 0 5-4
7.  Wicher/Hajka Mierzyn 26 47 15 2 9 72-44 9 1 3 42-22 6 1 6 30-22 2 1 0 1 1 4-5
8.  Olimpik/Mieszko Warszkowo 26 39 12 3 11 42-54 6 3 4 20-17 6 0 7 22-37            
9.  Mechanik II/Grom Świelino 26 35 11 2 13 58-60 7 1 5 29-24 4 1 8 29-36            
10.  Płomień Jeżyczki 26 27 7 6 13 38-61 6 2 5 23-26 1 4 8 15-35            
11.  Premium/Węgoria Skibno 26 26 8 2 16 54-74 5 1 7 27-31 3 1 9 27-43            
12.  LZS Kowalewice 26 18 5 3 18 48-110 4 1 8 29-57 1 2 10 19-53            
13.  Saturn Gąski 26 13 4 1 21 44-94 4 0 9 28-45 0 1 12 16-49            
14.  Grot Bonin 26 11 3 2 21 29-90 2 2 9 16-43 1 0 12 13-47            

     Drużyna Arkadii wygrywając rozgrywki A klasy juz w swym debiucie w tej klasie rozgrywkowej awansowała do klasy okręgowej. Podczas udanego sezonu 2004/05 funkcję prezesa pełnił Arkadiusz Drozd, a trenerem zespołu był Piotr Sułek.

     Oto kadra zespołu w sezonie 2004/05:

Bramkarze: Bartłomiej Fudro, Michał Dąbrowski 


Obrońcy: Jarosław Kułaga, Przemysław Kaliszczak, Arkadiusz Hutman, Arkadiusz Drozd, Mateusz Zachciał, Sławomir Siarnecki


Pomocnicy: Piotr Stefanów, Andrzej Bułło, Łukasz Jędrzejewski, Paweł Sułek, Romuald Bobis, Grzegorz Pasek, Arkadiusz Gil, Dawid Skaza

Napastnicy: Mariusz Małysz, Robert Domalewski, Sebastian Tuziemski, Marcin Czupajło

                                                            

                                                         krzyżówka wszystkich spotkań:

Arkadia Malechowo      1-0  3-2  2-1  1-3  2-2  1-2  1-0  3-0  4-1  4-0  5-0  5-2  4-3 
Zryw Kretomino 4-1       3-1  1-0  3-0  2-2  0-3  7-2  1-3  2-2  3-2  4-2  3-2  2-0 
Wybrzeże Biesiekierz 3-2  0-0       3-3  0-0  0-2  5-1  3-0  7-2  7-1  3-3  3-0  4-0  4-2 
Passat Bukowo Morskie 1-1  0-2  2-5       5-1  2-1  1-2  6-1  2-1  2-0  2-1  10-4  3-0  3-0* 
Start Mokre 0-2  1-1  1-0  2-0       1-0  2-1  4-0  3-1  1-1  3-0  4-0  3-0*  3-0* 
Zieloni Rusko 1-1  2-2  0-1  2-3  2-2       2-1  8-0  3-8  1-1  7-1  3-0*  4-0  7-3 
Wicher/Hajka Mierzyn 4-3  2-4  2-4  1-2  2-1  3-3       4-0  3-1  3-1  4-1  4-0  4-2  6-0 
Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-2  1-3  2-0  2-1  1-0  0-1  1-0       0-0  2-2  1-4  2-2  5-2  2-0 
Mechanik II/Grom Świelino 1-0  0-2  2-1  1-6  2-2  2-3  1-3  2-3       4-1  4-2  5-1  2-0  3-0* 
Płomień Jeżyczki 0-6  1-0  2-5  0-0  2-0  0-0  2-1  2-3  3-1       1-4  4-1  2-0  4-5 
Premium/Węgoria Skibno 2-3  0-3  1-2  1-3  2-4  0-2  3-2  0-4  3-2  3-1       3-3  6-2  3-0* 
LZS Kowalewice 0-14  2-7  2-7  1-5  2-4  0-2  3-3  0-3*  1-4  2-1  7-3       6-4  3-0* 
Saturn Gąski 0-2  4-1  3-7  1-4  2-5  3-4  1-8  0-3*  4-2  4-0  2-5  1-4       3-0* 
Grot Bonin 0-3 0-3*  0-3*  0-9  4-4  0-3*  0-3*  0-3*  3-4  0-3*  2-1  5-2  2-2      
Grot Bonin wycofał się po rundzie jesiennej.

 

 Kolejka 1 - 15 sierpnia

 

Zieloni Rusko 8-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Saturn Gąski 4-2 Mechanik II/Grom Świelino  
Wybrzeże Biesiekierz 3-2 Arkadia Malechowo  
Start Mokre 3-0 Premium/Węgoria Skibno  
Wicher/Hajka Mierzyn 6-0 Grot Bonin  
Passat Bukowo Morskie 2-0 Płomień Jeżyczki  
Zryw Kretomino 4-2 LZS Kowalewice  

 

 Kolejka 2 - 22 sierpnia

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-2 LZS Kowalewice  
Płomień Jeżyczki 1-0 Zryw Kretomino  
Grot Bonin 0-9 Passat Bukowo Morskie  
Premium/Węgoria Skibno 3-2 Wicher/Hajka Mierzyn  
Arkadia Malechowo 1-3 Start Mokre  
Mechanik II/Grom Świelino 2-1 Wybrzeże Biesiekierz  
Zieloni Rusko 4-0 Saturn Gąski  

 

 Kolejka 3 - 29 sierpnia

 

Saturn Gąski 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
(wo)
na boisku 0-1
Wybrzeże Biesiekierz 0-2 Zieloni Rusko  
Start Mokre 3-1 Mechanik II/Grom Świelino  
Wicher/Hajka Mierzyn 4-3 Arkadia Malechowo  
Passat Bukowo Morskie 2-1 Premium/Węgoria Skibno  
Zryw Kretomino 2-0 Grot Bonin  
LZS Kowalewice 2-1 Płomień Jeżyczki  

 

 Kolejka 4 - 5 września

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-2 Płomień Jeżyczki  
Grot Bonin 5-2 LZS Kowalewice  
Premium/Węgoria Skibno 0-3 Zryw Kretomino  
Arkadia Malechowo 2-1 Passat Bukowo Morskie  
Mechanik II/Grom Świelino 1-3 Wicher/Hajka Mierzyn  
Zieloni Rusko 2-2 Start Mokre  
Saturn Gąski 3-7 Wybrzeże Biesiekierz  

 

 Kolejka 5 - 12 września

 

Wybrzeże Biesiekierz 3-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Start Mokre 3-0 Saturn Gąski  
(wo)
na boisku 1-0
Wicher/Hajka Mierzyn 3-3 Zieloni Rusko  
Passat Bukowo Morskie 2-1 Mechanik II/Grom Świelino  
Zryw Kretomino 4-1 Arkadia Malechowo  
LZS Kowalewice 7-3 Premium/Węgoria Skibno  
Płomień Jeżyczki 4-5 Grot Bonin  

 

 Kolejka 6 - 19 września

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-0 Grot Bonin  
Premium/Węgoria Skibno 3-1 Płomień Jeżyczki  
Arkadia Malechowo 5-0 LZS Kowalewice  
Mechanik II/Grom Świelino 0-2 Zryw Kretomino  
Zieloni Rusko 2-3 Passat Bukowo Morskie  
Saturn Gąski 1-8 Wicher/Hajka Mierzyn  
Wybrzeże Biesiekierz 0-0 Start Mokre  

 

 Kolejka 7 - 26 września

 

Start Mokre 4-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Wicher/Hajka Mierzyn 2-4 Wybrzeże Biesiekierz  
Passat Bukowo Morskie 3-0 Saturn Gąski  
Zryw Kretomino 2-2 Zieloni Rusko  
LZS Kowalewice 1-4 Mechanik II/Grom Świelino  
Płomień Jeżyczki 0-6 Arkadia Malechowo  
Grot Bonin 2-1 Premium/Węgoria Skibno  

 

 Kolejka 8 - 3 października

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-4 Premium/Węgoria Skibno  
Arkadia Malechowo 4-3 Grot Bonin  
Mechanik II/Grom Świelino 4-1 Płomień Jeżyczki  
Zieloni Rusko 3-0 LZS Kowalewice  
(wo)
na boisku 2-0
Saturn Gąski 4-1 Zryw Kretomino  
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Passat Bukowo Morskie  
Start Mokre 2-1 Wicher/Hajka Mierzyn  

 

 Kolejka 9 - 10 października

 

Wicher/Hajka Mierzyn 4-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Passat Bukowo Morskie 5-1 Start Mokre  
Zryw Kretomino 3-1 Wybrzeże Biesiekierz  
LZS Kowalewice 6-4 Saturn Gąski  
Płomień Jeżyczki 0-0 Zieloni Rusko  
Grot Bonin 3-4 Mechanik II/Grom Świelino  
Premium/Węgoria Skibno 2-3 Arkadia Malechowo  

 

 Kolejka 10 - 17 października

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-2 Arkadia Malechowo  
Mechanik II/Grom Świelino 4-2 Premium/Węgoria Skibno  
Zieloni Rusko 7-3 Grot Bonin  
Saturn Gąski 4-0 Płomień Jeżyczki  
Wybrzeże Biesiekierz 3-0 LZS Kowalewice  
Start Mokre 1-1 Zryw Kretomino  
Wicher/Hajka Mierzyn 1-2 Passat Bukowo Morskie  

 

 Kolejka 11 - 24 października

 

Passat Bukowo Morskie 6-1 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Zryw Kretomino 0-3 Wicher/Hajka Mierzyn  
LZS Kowalewice 2-4 Start Mokre  
Płomień Jeżyczki 2-5 Wybrzeże Biesiekierz  
Grot Bonin 2-2 Saturn Gąski  
Premium/Węgoria Skibno 0-2 Zieloni Rusko  
Arkadia Malechowo 3-0 Mechanik II/Grom Świelino  

 

 Kolejka 12 - 31 października

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-0 Mechanik II/Grom Świelino  
Zieloni Rusko 1-1 Arkadia Malechowo  
Saturn Gąski 2-5 Premium/Węgoria Skibno  
Wybrzeże Biesiekierz 4-2 Grot Bonin  
Start Mokre 1-1 Płomień Jeżyczki  
Wicher/Hajka Mierzyn 4-0 LZS Kowalewice  
Passat Bukowo Morskie 0-2 Zryw Kretomino  

 

 Kolejka 13 - 7 listopada

 

Zryw Kretomino 7-2 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
LZS Kowalewice 1-5 Passat Bukowo Morskie  
Płomień Jeżyczki 2-1 Wicher/Hajka Mierzyn  
Grot Bonin 4-4 Start Mokre  
Premium/Węgoria Skibno 1-2 Wybrzeże Biesiekierz  
Arkadia Malechowo 5-2 Saturn Gąski  
Mechanik II/Grom Świelino 2-3 Zieloni Rusko  

 

 Kolejka 14 - 26 czerwca

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-1 Zieloni Rusko  
Mechanik II/Grom Świelino 2-0 Saturn Gąski  
Arkadia Malechowo 3-2 Wybrzeże Biesiekierz  
Premium/Węgoria Skibno 2-4 Start Mokre  
Płomień Jeżyczki 0-0 Passat Bukowo Morskie  
LZS Kowalewice 2-7 Zryw Kretomino  
Grot Bonin 0-3 Wicher/Hajka Mierzyn  
(wo)

 

 Kolejka 15 - 3 lipca

 

LZS Kowalewice 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
(wo)
Zryw Kretomino 2-2 Płomień Jeżyczki  
Wicher/Hajka Mierzyn 4-1 Premium/Węgoria Skibno  
Start Mokre 0-2 Arkadia Malechowo  
Wybrzeże Biesiekierz 7-2 Mechanik II/Grom Świelino  
Saturn Gąski 3-4 Zieloni Rusko  
Passat Bukowo Morskie 3-0 Grot Bonin  
(wo)

 

 Kolejka 16 - 10 kwietnia

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 5-2 Saturn Gąski  
Zieloni Rusko 0-1 Wybrzeże Biesiekierz  
Mechanik II/Grom Świelino 2-2 Start Mokre  
Arkadia Malechowo 1-2 Wicher/Hajka Mierzyn  
Premium/Węgoria Skibno 1-3 Passat Bukowo Morskie  
Płomień Jeżyczki 4-1 LZS Kowalewice  
Grot Bonin 0-3 Zryw Kretomino  
(wo)

 

 Kolejka 17 - 17 kwietnia

 

Płomień Jeżyczki 2-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Zryw Kretomino 3-2 Premium/Węgoria Skibno  
Passat Bukowo Morskie 1-1 Arkadia Malechowo  
Wicher/Hajka Mierzyn 3-1 Mechanik II/Grom Świelino  
Start Mokre 1-0 Zieloni Rusko  
Wybrzeże Biesiekierz 4-0 Saturn Gąski  
LZS Kowalewice 3-0 Grot Bonin  
(wo)

 

 Kolejka 18 - 24 kwietnia

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-0 Wybrzeże Biesiekierz  
Saturn Gąski 2-5 Start Mokre  
Zieloni Rusko 2-1 Wicher/Hajka Mierzyn  
Mechanik II/Grom Świelino 1-6 Passat Bukowo Morskie  
Arkadia Malechowo 1-0 Zryw Kretomino  
Premium/Węgoria Skibno 3-3 LZS Kowalewice  
Grot Bonin 0-3 Płomień Jeżyczki  
(wo)

 

 Kolejka 19 - 1 maja

 

Płomień Jeżyczki 1-4 Premium/Węgoria Skibno  
LZS Kowalewice 0-14 Arkadia Malechowo  
Zryw Kretomino 1-3 Mechanik II/Grom Świelino  
Passat Bukowo Morskie 2-1 Zieloni Rusko  
Wicher/Hajka Mierzyn 4-2 Saturn Gąski  
Start Mokre 1-0 Wybrzeże Biesiekierz  
Grot Bonin 0-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
(wo)

 

 Kolejka 20 - 8 maja

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-0 Start Mokre  
Wybrzeże Biesiekierz 5-1 Wicher/Hajka Mierzyn  
Saturn Gąski 1-4 Passat Bukowo Morskie  
Zieloni Rusko 2-2 Zryw Kretomino  
Mechanik II/Grom Świelino 5-1 LZS Kowalewice  
Arkadia Malechowo 4-1 Płomień Jeżyczki  
Premium/Węgoria Skibno 3-0 Grot Bonin  
(wo)

 

 Kolejka 21 - 15 maja

 

Premium/Węgoria Skibno 0-4 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Płomień Jeżyczki 3-1 Mechanik II/Grom Świelino  
LZS Kowalewice 0-2 Zieloni Rusko  
Zryw Kretomino 3-2 Saturn Gąski  
Passat Bukowo Morskie 2-5 Wybrzeże Biesiekierz  
Wicher/Hajka Mierzyn 2-1 Start Mokre  
Grot Bonin 0-3 Arkadia Malechowo  
(wo)

 

 Kolejka 22 - 22 maja

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-0 Wicher/Hajka Mierzyn  
Start Mokre 2-0 Passat Bukowo Morskie  
Wybrzeże Biesiekierz 0-0 Zryw Kretomino  
Saturn Gąski 1-4 LZS Kowalewice  
Zieloni Rusko 1-1 Płomień Jeżyczki  
Arkadia Malechowo 4-0 Premium/Węgoria Skibno  
Mechanik II/Grom Świelino 3-0 Grot Bonin  
(wo)

 

 Kolejka 23 - 29 maja

 

Arkadia Malechowo 1-0 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Premium/Węgoria Skibno 3-2 Mechanik II/Grom Świelino  
Płomień Jeżyczki 2-0 Saturn Gąski  
LZS Kowalewice 2-7 Wybrzeże Biesiekierz  
Zryw Kretomino 3-0 Start Mokre  
Passat Bukowo Morskie 1-2 Wicher/Hajka Mierzyn  
Grot Bonin 0-3 Zieloni Rusko  
(wo)

 

 Kolejka 24 - 5 czerwca

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 Passat Bukowo Morskie  
Wicher/Hajka Mierzyn 2-4 Zryw Kretomino  
Start Mokre 4-0 LZS Kowalewice  
Wybrzeże Biesiekierz 7-1 Płomień Jeżyczki  
Zieloni Rusko 7-1 Premium/Węgoria Skibno  
Mechanik II/Grom Świelino 1-0 Arkadia Malechowo  
Saturn Gąski 3-0 Grot Bonin  
(wo)

 

 Kolejka 25 - 12 czerwca

 

Mechanik II/Grom Świelino 2-3 Olimpik/Mieszko Warszkowo  
Arkadia Malechowo 2-2 Zieloni Rusko  
Premium/Węgoria Skibno 6-2 Saturn Gąski  
Płomień Jeżyczki 2-0 Start Mokre  
LZS Kowalewice 3-3 Wicher/Hajka Mierzyn  
Zryw Kretomino 1-0 Passat Bukowo Morskie  
Grot Bonin 0-3 Wybrzeże Biesiekierz  
(wo)

 

 Kolejka 26 - 19 czerwca

 

Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-3 Zryw Kretomino  
Passat Bukowo Morskie 10-4 LZS Kowalewice  
Wicher/Hajka Mierzyn 3-1 Płomień Jeżyczki  
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Premium/Węgoria Skibno  
Saturn Gąski 0-2 Arkadia Malechowo  
Zieloni Rusko 3-8 Mechanik II/Grom Świelino  
Start Mokre 3-0 Grot Bonin  
(wo)

Część danych pochodzi z serwisu www.90minut.pl


© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo