Wtorek, 12 Listopada 2019, Astrydy, Czcibora, Flawiana, Józefata, Krystyna, Renaty, Witolda, Ścibora

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

Sezon 03/04

2006-07-26 11:55:57


 Klasa B 2003/2004, grupa: Darłowo

RAZEM

DOM

WYJAZD

MECZE BEZPOŚREDNIE

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieloni Rusko 26 67 22 1 3 124-31 13 0 0 77-6 9 1 3 47-25            
2.  Arkadia Malechowo 26 64 20 4 2 79-19 10 2 1 36-3 10 2 1 43-16            
3.  Błękitni Stary Jarosław 26 62 20 2 4 120-36 9 2 2 58-15 11 0 2 62-21            
4.  Mewa Jamno 26 58 18 4 4 95-34 10 2 1 56-12 8 2 3 39-22            
5.  Błękitni Tychowo 26 47 15 2 9 65-37 9 1 3 45-18 6 1 6 20-19 2 3 1 0 1 4-3
6.  Tramp Janiewice 26 47 14 5 7 89-43 10 2 1 59-19 4 3 6 30-24 2 3 1 0 1 3-4
7.  Piast Sławsko 26 33 10 3 13 50-57 7 2 4 34-20 3 1 9 16-37            
8.  Unia Sieciemin 26 32 9 5 12 67-86 4 3 6 30-36 5 2 6 37-50            
9.  Albatros Boleszewo 26 27 8 3 15 56-84 6 1 6 34-42 2 2 9 22-42            
10.  Kolorowi Ryszczewo 26 26 8 2 16 58-90 6 1 6 33-33 2 1 10 25-57            
11.  Wrzos Wrześnica 26 24 7 3 16 39-76 6 1 6 25-30 1 2 10 14-46            
12.  Derby Gwiazdowo 26 22 7 1 18 35-73 6 0 7 20-25 1 1 11 15-48            
13.  Bobry Bobrowice 26 9 2 3 21 38-134 1 2 10 22-63 1 1 11 16-71 2 3 1 0 1 5-5
14.  Korona Kleszcze 26 9 3 0 23 33-148 2 0 11 27-70 1 0 12 6-78 2 3 1 0 1 5-5

      Drużyna Arkadii (w rundzie jesiennej tych rozgrywek występowała pod nazwą Strażak Malechowo, która w przerwie zimowej została zmieniona na obecną) awansowała do A klasy w wyniku fuzji z drużyną Orła Smardzewo, która ze względu na brak środków finansowych nie mogła przystąpić do tych rozgrywek samodzielnie. Podczas sezonu 2003/04 funkcję prezesa klubu pełnił Franciszek Jędrzejewski, a trenerem zespołu był Piotr Sułek.

     Oto kadra zespołu w sezonie 2003/04 :

Bramkarze: Michał Dąbrowski, Bartłomiej Fudro

Obrońcy: Jarosław Kułaga, Rafał Drozd, Piotr Brzózan, Przemysław Kaliszczak, Arkadiusz Drozd, Grzegorz Pasek                                                                    

Pomocnicy: Paweł Sułek, Łukasz Jędrzejewski, Andrzej Bułło, Piotr Stefanów, Marcin Czupajło, Marcin Młynarski, Sławomir Siarnecki

Napastnicy: Michał Bil, Leszek Wita, Karol Milewski

                                                             

                                                              krzyżówka wszystkich spotkań:

Zieloni Rusko     2-0 3-2 4-0 4-1 2-0 4-0 10-0 8-1 8-2 6-0 4-0 6-0 16-0
Arkadia Malechowo 2-0     0-2 3-0* 0-0 0-0 3-1 4-0 2-0 3-0 2-0 3-0 3-0 11-0
Błękitni Stary Jarosław 2-2 2-4     2-2 3-1 5-2 4-0 1-2 7-1 11-0 7-0 6-1 3-0* 5-0
Mewa Jamno 2-1 0-0 0-2     5-1 2-0 6-1 4-1 3-0* 3-3 5-1 5-2 14-0 7-0
Błękitni Tychowo 1-4 1-3 4-2 0-6     3-0 5-0 0-0 3-0* 3-0 3-1 2-1 10-1 10-0
Tramp Janiewice 6-2 1-1 1-5 6-2 3-1     7-3 9-1 1-1 4-1 5-0 3-2 7-0 6-0
Piast Sławsko 3-4 2-3 1-4 0-1 1-0 2-2     2-2 3-2 2-0 2-1 6-0 7-1 3-0*
Unia Sieciemin 4-5 1-3 2-5 1-4 0-4 2-2 2-2     1-1 3-4 3-2 3-0 4-2 4-2
Albatros Boleszewo 0-4 1-7 1-4 2-5 2-3 1-5 1-0 5-4     5-4 2-2 6-2 3-1 5-1
Kolorowi Ryszczewo 2-6 2-3 4-8 2-2 0-3 4-3 2-0 1-2 4-3     1-2 4-0 4-1 3-0
Wrzos Wrześnica 0-4 2-3 0-6 1-3 0-2 2-1 0-3 5-4 3-0* 3-0*     2-0 4-4 3-0
Derby Gwiazdowo 0-2 1-3 0-4 0-3* 1-0 0-3 1-0 2-3 1-2 3-1 4-1     4-3 3-0
Bobry Bobrowice 1-8 0-5 2-6 0-7 0-3 0-3 1-3 4-9 4-3 2-7 3-3 3-3     2-3
Korona Kleszcze 2-5 1-8 3-12 1-4 0-1 1-9 1-3 3-9 2-8 7-3 3-1 1-4 2-3  

 

 Kolejka 1 - 24 sierpnia
 
Błękitni Tychowo 5-0 Piast Sławsko  
Tramp Janiewice 3-2 Derby Gwiazdowo  
Wrzos Wrześnica 1-3 Mewa Jamno  
Unia Sieciemin 1-1 Albatros Boleszewo  
Bobry Bobrowice 2-7 Kolorowi Ryszczewo  
Błękitni Stary Jarosław 2-2 Zieloni Rusko  
Arkadia Malechowo 11-0 Korona Kleszcze  
 
 Kolejka 2 - 31 sierpnia
 
Piast Sławsko 3-4 Zieloni Rusko  
Kolorowi Ryszczewo 4-8 Błękitni Stary Jarosław  
Arkadia Malechowo 3-0 Bobry Bobrowice  
Albatros Boleszewo 5-1 Korona Kleszcze  
Mewa Jamno 4-1 Unia Sieciemin  
Derby Gwiazdowo 4-1 Wrzos Wrześnica  
Błękitni Tychowo 3-0 Tramp Janiewice  
 
 Kolejka 3 - 7 września
 
Tramp Janiewice 7-3 Piast Sławsko  
Wrzos Wrześnica 0-2 Błękitni Tychowo  
Unia Sieciemin 3-0 Derby Gwiazdowo  
Korona Kleszcze 1-4 Mewa Jamno  
Bobry Bobrowice 4-3 Albatros Boleszewo  
Błękitni Stary Jarosław 2-4 Arkadia Malechowo  
Zieloni Rusko 8-2 Kolorowi Ryszczewo  
 
 Kolejka 4 - 14 września
 
Piast Sławsko 2-0 Kolorowi Ryszczewo  
Arkadia Malechowo 2-0 Zieloni Rusko  
Albatros Boleszewo 1-4 Błękitni Stary Jarosław  
Mewa Jamno 14-0 Bobry Bobrowice  
Derby Gwiazdowo 3-0 Korona Kleszcze  
Błękitni Tychowo 0-0 Unia Sieciemin  
Tramp Janiewice 5-0 Wrzos Wrześnica  
 
 Kolejka 5 - 21 września
 
Wrzos Wrześnica 0-3 Piast Sławsko  
Unia Sieciemin 2-2 Tramp Janiewice  
Korona Kleszcze 0-1 Błękitni Tychowo  
Bobry Bobrowice 3-3 Derby Gwiazdowo  
Błękitni Stary Jarosław 2-2 Mewa Jamno  
Zieloni Rusko 8-1 Albatros Boleszewo  
Kolorowi Ryszczewo 2-3 Arkadia Malechowo  
 
 Kolejka 6 (pierwotnie 7) - 28 września
 
Unia Sieciemin 2-2 Piast Sławsko  
Korona Kleszcze 3-1 Wrzos Wrześnica  
Bobry Bobrowice 0-3 Tramp Janiewice  
Błękitni Stary Jarosław 3-1 Błękitni Tychowo  
Zieloni Rusko 4-0 Derby Gwiazdowo  
Arkadia Malechowo 2-0 Albatros Boleszewo  
Mewa Jamno 3-3 Kolorowi Ryszczewo  
 
 Kolejka 7 (pierwotnie 6) - 5 października
 
Piast Sławsko 2-3 Arkadia Malechowo  
Albatros Boleszewo 5-4 Kolorowi Ryszczewo  
Mewa Jamno 2-1 Zieloni Rusko  
Derby Gwiazdowo 0-4 Błękitni Stary Jarosław  
Błękitni Tychowo 10-1 Bobry Bobrowice  
Tramp Janiewice 6-0 Korona Kleszcze  
Wrzos Wrześnica 5-4 Unia Sieciemin  
 
 Kolejka 8 - 12 października
 
Piast Sławsko 3-2 Albatros Boleszewo  
Mewa Jamno 0-0 Arkadia Malechowo  
Derby Gwiazdowo 3-1 Kolorowi Ryszczewo  
Błękitni Tychowo 1-4 Zieloni Rusko  
Tramp Janiewice 1-5 Błękitni Stary Jarosław  
Wrzos Wrześnica 4-4 Bobry Bobrowice  
Unia Sieciemin 4-2 Korona Kleszcze  
 
 Kolejka 9 - 19 października
 
Korona Kleszcze 1-3 Piast Sławsko  
Bobry Bobrowice 4-9 Unia Sieciemin  
Błękitni Stary Jarosław 7-0 Wrzos Wrześnica  
Zieloni Rusko 2-0 Tramp Janiewice  
Kolorowi Ryszczewo 0-3 Błękitni Tychowo  
Arkadia Malechowo 3-0 Derby Gwiazdowo  
Albatros Boleszewo 2-5 Mewa Jamno  
 
 Kolejka 10 - 26 października
 
Piast Sławsko 0-1 Mewa Jamno  
Derby Gwiazdowo 1-2 Albatros Boleszewo  
Błękitni Tychowo 1-3 Arkadia Malechowo  
Tramp Janiewice 4-1 Kolorowi Ryszczewo  
Wrzos Wrześnica 0-4 Zieloni Rusko  
Unia Sieciemin 2-5 Błękitni Stary Jarosław  
Korona Kleszcze 2-3 Bobry Bobrowice  
 
 Kolejka 11 - 2 listopada
 
Bobry Bobrowice 1-3 Piast Sławsko  
Błękitni Stary Jarosław 5-0 Korona Kleszcze  
Zieloni Rusko 10-0 Unia Sieciemin  
Kolorowi Ryszczewo 1-2 Wrzos Wrześnica  
Arkadia Malechowo 0-0 Tramp Janiewice  
Albatros Boleszewo 2-3 Błękitni Tychowo  
Mewa Jamno 5-2 Derby Gwiazdowo  
 
 Kolejka 12 - 9 listopada
 
Piast Sławsko 6-0 Derby Gwiazdowo  
Błękitni Tychowo 0-6 Mewa Jamno  
Tramp Janiewice 1-1 Albatros Boleszewo  
Wrzos Wrześnica 2-3 Arkadia Malechowo  
Unia Sieciemin 3-4 Kolorowi Ryszczewo  
Korona Kleszcze 2-5 Zieloni Rusko  
Bobry Bobrowice 2-6 Błękitni Stary Jarosław  
 
 Kolejka 13 - 11 listopada
 
Błękitni Stary Jarosław 4-0 Piast Sławsko  
Zieloni Rusko 6-0 Bobry Bobrowice  
Kolorowi Ryszczewo 3-0 Korona Kleszcze  
Arkadia Malechowo 4-0 Unia Sieciemin  
Albatros Boleszewo 2-2 Wrzos Wrześnica  
Mewa Jamno 2-0 Tramp Janiewice  
Derby Gwiazdowo 1-0 Błękitni Tychowo  
 
 Kolejka 14 - 28 marca
 
Korona Kleszcze 1-8 Arkadia Malechowo  
Piast Sławsko 1-0 Błękitni Tychowo  
Derby Gwiazdowo 0-3 Tramp Janiewice  
Mewa Jamno 5-1 Wrzos Wrześnica  
Albatros Boleszewo 5-4 Unia Sieciemin  
Kolorowi Ryszczewo 4-1 Bobry Bobrowice  
Zieloni Rusko 3-2 Błękitni Stary Jarosław  
 
 Kolejka 15 - 4 kwietnia
 
Zieloni Rusko 4-0 Piast Sławsko  
Błękitni Stary Jarosław 11-0 Kolorowi Ryszczewo  
Bobry Bobrowice 0-5 Arkadia Malechowo  
Korona Kleszcze 2-8 Albatros Boleszewo  
Unia Sieciemin 1-4 Mewa Jamno  
Wrzos Wrześnica 2-0 Derby Gwiazdowo  
Tramp Janiewice 3-1 Błękitni Tychowo  
 
 Kolejka 16 - 18 kwietnia
 
Piast Sławsko 2-2 Tramp Janiewice  
Błękitni Tychowo 3-1 Wrzos Wrześnica  
Derby Gwiazdowo 2-3 Unia Sieciemin  
Mewa Jamno 7-0 Korona Kleszcze  
Albatros Boleszewo 3-1 Bobry Bobrowice  
Arkadia Malechowo 0-2 Błękitni Stary Jarosław  
Kolorowi Ryszczewo 2-6 Zieloni Rusko  
 
 Kolejka 17 - 25 kwietnia
 
Kolorowi Ryszczewo 2-0 Piast Sławsko  
Zieloni Rusko 2-0 Arkadia Malechowo  
Błękitni Stary Jarosław 7-1 Albatros Boleszewo  
Bobry Bobrowice 0-7 Mewa Jamno  
Korona Kleszcze 1-4 Derby Gwiazdowo  
Unia Sieciemin 0-4 Błękitni Tychowo  
Wrzos Wrześnica 2-1 Tramp Janiewice  
przerwany w 75. minucie gdy drużyna gości opuściła boisko; wynik z boiska utrzymany
 
 Kolejka 18 - 1 maja
 
Piast Sławsko 2-1 Wrzos Wrześnica  
Tramp Janiewice 9-1 Unia Sieciemin  
Błękitni Tychowo 10-0 Korona Kleszcze  
Derby Gwiazdowo 4-3 Bobry Bobrowice  
Mewa Jamno 0-2 Błękitni Stary Jarosław  
Albatros Boleszewo 0-4 Zieloni Rusko  
Arkadia Malechowo 3-0 Kolorowi Ryszczewo  
 
 Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 3 maja
 
Kolorowi Ryszczewo 2-2 Mewa Jamno  
Piast Sławsko 2-2 Unia Sieciemin  
Wrzos Wrześnica 3-0 Korona Kleszcze  
Tramp Janiewice 7-0 Bobry Bobrowice  
Błękitni Tychowo 4-2 Błękitni Stary Jarosław  
Derby Gwiazdowo 0-2 Zieloni Rusko  
Albatros Boleszewo 1-7 Arkadia Malechowo  
 
 Kolejka 20 (pierwotnie 19) - 9 maja
 
Arkadia Malechowo 3-1 Piast Sławsko  
Kolorowi Ryszczewo 4-3 Albatros Boleszewo  
Zieloni Rusko 4-0 Mewa Jamno  
Błękitni Stary Jarosław 6-1 Derby Gwiazdowo  
Bobry Bobrowice 0-3 Błękitni Tychowo  
Korona Kleszcze 1-9 Tramp Janiewice  
Unia Sieciemin 3-2 Wrzos Wrześnica  
 
 Kolejka 21 - 16 maja
 
Albatros Boleszewo 1-0 Piast Sławsko  
Arkadia Malechowo 3-0 Mewa Jamno  
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Kolorowi Ryszczewo 4-0 Derby Gwiazdowo  
Zieloni Rusko 4-1 Błękitni Tychowo  
Błękitni Stary Jarosław 5-2 Tramp Janiewice  
Bobry Bobrowice 3-3 Wrzos Wrześnica  
Korona Kleszcze 3-9 Unia Sieciemin  
 
 Kolejka 22 - 23 maja
 
Piast Sławsko 3-0 Korona Kleszcze  
(wo)
drużyna gości nie dojechała
Unia Sieciemin 4-2 Bobry Bobrowice  
Wrzos Wrześnica 0-6 Błękitni Stary Jarosław  
Tramp Janiewice 6-2 Zieloni Rusko  
Błękitni Tychowo 3-0 Kolorowi Ryszczewo  
Derby Gwiazdowo 1-3 Arkadia Malechowo  
Mewa Jamno 3-0 Albatros Boleszewo  
(wo)
drużyna gości nie dojechała
 
 Kolejka 23 - 30 maja
 
Mewa Jamno 6-1 Piast Sławsko  
Albatros Boleszewo 6-2 Derby Gwiazdowo  
Arkadia Malechowo 0-0 Błękitni Tychowo  
Kolorowi Ryszczewo 4-3 Tramp Janiewice  
Zieloni Rusko 6-0 Wrzos Wrześnica  
przełożony
Błękitni Stary Jarosław 1-2 Unia Sieciemin  
Bobry Bobrowice 2-3 Korona Kleszcze  
 
 Kolejka 24 - 6 czerwca
 
Piast Sławsko 7-1 Bobry Bobrowice  
Korona Kleszcze 3-12 Błękitni Stary Jarosław  
Unia Sieciemin 4-5 Zieloni Rusko  
Wrzos Wrześnica 3-0 Kolorowi Ryszczewo  
(wo)
Tramp Janiewice 1-1 Arkadia Malechowo  
Błękitni Tychowo 3-0 Albatros Boleszewo  
(wo)
Derby Gwiazdowo 0-3 Mewa Jamno  
(wo)
 
 Kolejka 25 - 13 czerwca
 
Derby Gwiazdowo 1-0 Piast Sławsko  
Mewa Jamno 5-1 Błękitni Tychowo  
Albatros Boleszewo 1-5 Tramp Janiewice  
Arkadia Malechowo 2-0 Wrzos Wrześnica  
Kolorowi Ryszczewo 1-2 Unia Sieciemin  
Zieloni Rusko 16-0 Korona Kleszcze  
Błękitni Stary Jarosław 3-0 Bobry Bobrowice  
(wo)
 
 Kolejka 26 - 20 czerwca
 
Piast Sławsko 1-4 Błękitni Stary Jarosław  
Bobry Bobrowice 1-8 Zieloni Rusko  
Korona Kleszcze 7-3 Kolorowi Ryszczewo  
Unia Sieciemin 1-3 Arkadia Malechowo  
Wrzos Wrześnica 3-0 Albatros Boleszewo  
(wo)
Tramp Janiewice 6-2 Mewa Jamno  
Błękitni Tychowo 2-1 Derby Gwiazdowo
 

Część danych pochodzi z serwisu www.90minut.pl


© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo