Wtorek, 15 Października 2019, Drogosława, Drogosławy, Gościsławy, Teresy

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

sezon2013/2014 Arkadia II

2014-08-18 10:14:44


Tabela rozgrywek o mistrzostwo: 
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  Błękitni W. Guszek Stary Jaro. 22   55   81-30    33   57-12  11   0   0   22   24-18   7   1   3
  2.  Victoria II Sianów             22   45   62-28    26   38-8    8   2   1   19   24-20   6   1   4
  3.  Arkadia II Malechowo           22   37   51-53    19   27-21   6   1   4   18   24-32   5   3   3
  4.  LZS Kowalewice                 22   34   50-44    14   23-22   4   2   5   20   27-22   6   2   3
  5.  UKS Wieża Postomino            22   32   74-51    15   41-24   4   3   4   17   33-27   5   2   4
  6.  Baszta Slawno                  22   31   49-51    24   32-13   7   3   1    7   17-38   2   1   8
  7.  Wrzos Wrzeœnica                22   30   50-42    23   31-13   7   2   2    7   19-29   2   1   8
  8.  Zryw II Kretomino              22   30   64-66    23   42-23   7   2   2    7   22-43   2   1   8
  9.  Płomień Jeżyczki               22   25   58-62    18   41-18   6   0   5    7   17-44   2   1   8
 10.  Orzeł Smardzewo                22   22   33-54    13   16-23   4   1   6    9   17-31   2   3   6
 11.  Passat Bukowo Morskie          22   21   44-94    12   24-40   3   3   5    9   20-54   3   0   8
 12.  Wicher Mierzym                 22   15   53-94     9   31-49   3   0   8    6   22-45   1   3   7
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 25.06.2014  Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Bramkarze:

Adam Korczak, Mateusz Filipiak


Obrońcy: 

Damian Przybysz (k), Emil Sidor, Piotr Walczak, Piotr Kreczmer, Tomasz Gostyński


Pomocnicy:

Marek Ciesiołkiewicz, Marcin Wers, Mariusz Wiliński, Marcin Kalwasiński,
 Sebastian Brzózan, Adrian Gostyński, Carlos Szosda, Wojciech Terlecki, 
Jakub Kuśmierczuk, Patryk Piotrowicz


Napastnicy:

Tomasz Stuczyński, Kamil Krajewski

© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo