Sobota, 14 Grudnia 2019, Alfreda, Alfredy, Gorzysława, Izydora, Jana, Liwii, Wenancjusza

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

Trampkarze 2013/2014

2013-08-11 12:24:40


 Tabela rozgrywek o mistrzostwo: 
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  Sianowska Akademia Sportu      12   33  107-10    18   59-6    6   0   1   15   48-4    5   0   0
  2.  Arkadia Malechowo              12   31   61-8     22   48-4    7   1   0    9   13-4    3   0   1
  3.  UKS Orlik Darlowo              12   28   45-15    13   22-11   4   1   2   15   23-4    5   0   0
  4.  UKS Unia/Iskra Bialogard       12   27   63-15    15   38-12   5   0   2   12   25-3    4   0   1
  5.  UKS Slawa Jedynka Slawno       11   24   48-9     12   24-1    4   0   0   12   24-8    3   3   1
  6.  Gryf Polanów                   12   22   68-28    10   34-16   3   1   2   12   34-12   4   0   2
  7.  Mechanik Bobolice              12   15   22-55     9   14-21   3   0   3    6    8-34   2   0   4
  8.  Astra Ustronie Morskie         12   15   32-38    12   21-18   4   0   4    3   11-20   1   0   3
  9.  Leœnik / Zefir Manowo          12   12   27-45     9   19-14   3   0   3    3    8-31   1   0   5
 10.  Fala-Hen Gaski                 12    7    8-74     0    0-0    0   0   0    7    8-74   2   1   9
 11.  Wybrzeże Biesiekierz           10    6   13-73     6   11-37   2   0   3    0    2-36   0   0   5
 12.  Saturn Mielno                  11    3    8-68     3    3-36   1   0   5    0    5-32   0   0   5
 13.  Rasel Dygowo                   12    1   14-78     1    8-39   0   1   5    0    6-39   0   0   6
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo