Sobota, 14 Grudnia 2019, Alfreda, Alfredy, Gorzysława, Izydora, Jana, Liwii, Wenancjusza

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

seniorzy 10/11

2011-07-11 19:16:08


abela rozgrywek o mistrzostwo: V liga
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  Orzeł Wałcz                    30   64  103-39    32   64-23  10   2   3   32   39-16  10   2   3
  2.  Sława Sławno                   30   58   84-51    40   56-21  13   1   1   18   28-30   5   3   7
  3.  Wiekowianka Wiekowo            30   56   46-25    31   23-10   9   4   2   25   23-15   6   7   2
  4.  Wielim Szczecinek              30   50   69-58    24   36-33   7   3   5   26   33-25   8   2   5
  5.  Iskra Białogard                30   48   60-50    36   41-17  11   3   1   12   19-33   3   4   8
  6.  Rasel Dygowo                   30   47   53-45    31   35-17  10   1   3   16   18-28   4   4   8
  7.  Arkadia Malechowo              30   47   61-44    28   38-20   8   4   3   19   23-24   5   4   6
  8.  Głaz Tychowo                   30   45   54-52    21   26-23   5   6   4   24   28-29   7   3   5
  9.  Błonie Barwice                 30   41   61-65    24   38-32   7   3   5   17   23-33   5   2   8
 10.  Olimp Złocieniec               30   39   52-57    25   32-26   7   4   4   14   20-31   4   2   9
 11.  Sokół Karlino                  30   38   37-45    20   19-19   6   3   6   18   18-26   4   6   5
 12.  Darłovia Darłowo               30   37   43-50    26   26-18   7   5   3   11   17-32   3   2  10
 13.  Victoria Sianów                30   30   49-70    18   24-26   5   3   7   12   25-44   3   3   9
 14.  Piast Drzonowo                 30   26   41-79    11   17-32   3   2  10   15   24-47   5   0  10
 15.  Pomorzanin Sławoborze          30   26   49-82    11   16-32   3   2  11   15   33-50   4   3   7
 16.  Orzeł Łubowo                   30   18   30-80    11   17-35   3   2  10    7   13-45   2   1  12
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trener. I runda Maciej Mikulski
        II Runda Andrzej Szygenda
 Bramkarze:Tomasz Czupajło,Tomasz Piątek,Dąbrowski Michał
Obrońcy:Łukasz Matuszewski,Paweł Ignasiak,Sebastian Stokowiecki,Tomasz Gostyński,Łukasz Wiliński,
        Mateusz Zachciał,Kreczmer Piotr,Ostrowski Paweł
Pomocnicy:Arkadiusz Fastyn,Mateusz Sydoruk,Grzegorz Bedus,Przemysław Skoczylas,Terlecki Wojciech,
Podhorodecki Rafał,Łukasz Kalwasiński,Bułło Andrzej,Gondek Kamil,Walczak Łukasz,Gaściewicz Kacper
Napastnicy:Krzysztof Miętek,Przemysław Sydoruk,Michał Jarzębiński,Michał Koziarski,Szperlak Dariusz,
Stuczyński Tomasz,Socha Damian

Tabela rozgrywek o mistrzostwo: 
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  Start Iskra Mokre              24   55   80-31    30   37-13   9   3   0   25   43-18   8   1   3
  2.  Darpol Barzowice               24   53   65-40    27   34-18   9   0   3   26   31-22   8   2   2
  3.  Płomień Jeżyczki               24   52   69-31    28   42-14   8   4   0   24   27-17   7   3   2
  4.  Victoria II Sianów             24   44   62-41    27   41-18   9   0   3   17   21-23   5   2   5
  5.  Arkadia II Malechowo           24   38   67-41    21   36-13   6   3   3   17   31-28   5   2   5
  6.  Olympic-Mieszko Warszkowo      24   38   49-39    19   18-14   6   1   5   19   31-25   6   1   5
  7.  Orzeł Smardzewo                23   34   46-46    23   25-15   7   2   3   11   21-31   3   2   6
  8.  UKS Wieża Postomino            24   32   49-51    19   23-19   6   1   5   13   26-32   4   1   7
  9.  KS Siecimin                    24   29   59-70    16   33-39   5   1   6   13   26-31   4   1   7
 10.  Strong Zielenica               24   29   43-48    18   24-20   5   3   4   11   19-28   3   2   7
 11.  Passat Bukowo Morskie          24   27   54-66    19   36-35   6   1   5    8   18-31   2   2   8
 12.  Wicher Mierzym                 23    9   32-87     6   22-37   2   0   9    3   10-50   1   0  11
 13.  Zieloni Rusko                  24    6   33-117    3   20-62   1   0  11    3   13-55   1   0  11
Trener:Paweł Ignasiak
Bramkarze:Tomasz Czupajło,Tomasz Piątek
Obrońcy:Rufin Rojek,Paweł Walus,Przemysław Kaliszczak,Potr Kreczmer,Mariusz Chruszcz,Stokowiecki Mariusz,
        Gostyński Adrian,Dams Bartosz
Pomocnicy:Osuch Marcin,Podhorodecki Rafał,Ciesiołkiewicz Marek,Kalwasiński Marcin,Strzelecki Mariusz,
          Szultz Paweł,Gaściewicz Kacper,Stuczyński Tomasz,Kuśmierczuk Jakub,Brzózan Sebastian,
          Skoczylas Dawid,Bedus Grzegorz,Skoczylas Przemysław,Bułło Andrzej,Augustynowicz Maciej
Napastnicy:Michał Jarzębiński,Socha Dawid,Socha Damian,Przemek Sydoruk


© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo