Sobota, 14 Grudnia 2019, Alfreda, Alfredy, Gorzysława, Izydora, Jana, Liwii, Wenancjusza

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

sezon 07/08

2008-07-11 14:23:51


 

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Koszalin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rasel Dygowo 26 65 21 2 3 94-35 12 0 1 54-16 9 2 2 40-19
2.  Arkadia Malechowo 26 64 21 1 4 71-27 11 1 1 45-11 10 0 3 26-16
3.  Zefir Wyszewo 26 57 17 6 3 65-25 9 3 1 34-7 8 3 2 31-18
4.  Iskra Białogard 26 50 16 2 8 57-41 8 1 4 29-19 8 1 4 28-22
5.  Olimp Gościno 26 46 14 4 8 82-54 8 2 3 50-24 6 2 5 32-30
6.  Zryw Kretomino 26 40 11 7 8 39-32 6 3 4 18-16 5 4 4 21-16
7.  Błękitni Stary Jarosław 26 33 9 6 11 54-56 6 2 5 34-25 3 4 6 20-31
8.  Wybrzeże Biesiekierz 26 32 10 2 14 43-61 7 1 5 27-22 3 1 9 16-39
9.  Mechanik Bobolice 25 29 8 5 12 40-60 6 4 2 21-12 2 1 10 19-48
10.  Olimpik/Mieszko Warszkowo 25 28 8 4 13 36-47 5 2 6 24-21 3 2 7 12-26
11.  Saturn Mielno 26 27 7 6 13 36-58 3 4 6 20-27 4 2 7 16-31
12.  Wrzos Wrzosowo 26 24 7 3 16 33-47 5 1 7 18-20 2 2 9 15-27
13.  Victoria II Sianów 26 18 5 3 18 33-73 4 2 7 23-30 1 1 11 10-43
14.  Jantar Siemyśl 26 4 1 1 24 18-85 1 0 12 11-43 0 1 12 7-42
Jantar Siemyśl wycofał się po rundzie jesiennej.
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rasel Dygowo    2-0 2-1 5-3 7-1 2-0 8-1 3-0 7-2 5-2 2-3 5-3 3-0* 3-0* 
 2 Arkadia Malechowo2-0     1-4 4-0 3-2 1-0 4-2 2-0 10-0 3-0 3-3 6-0 3-0 3-0* 
 3 Zefir Wyszewo2-1 0-1     1-1 2-2 0-0 3-1 6-0 1-0 3-0 1-0 2-1 10-0 3-0* 
 4 Iskra Białogard1-4 3-1 1-3     0-4 1-1 2-3 3-0 3-1 3-0 5-0 2-1 2-1 3-0 
 5 Olimp Gościno1-3 5-3 0-1 2-4     5-2 2-2 6-1 5-2 6-1 9-1 0-0 7-3 2-1 
 6 Zryw Kretomino0-3 1-2 1-1 0-2 3-4     1-0 2-1 1-0 0-0 3-1 2-1 1-1 3-0* 
 7 Błękitni Stary Jarosław2-3 0-1 0-4 2-3 3-2 2-3     6-2 4-1 1-1 1-1 1-0 3-1 9-3 
 8 Wybrzeże Biesiekierz3-3 1-2 5-1 1-3 3-2 1-3 5-1     2-3 1-0 0-2 1-0 1-0 3-2 
 9 Mechanik Bobolice1-1 0-3 0-2 3-1 4-0 1-0 3-3 0-0     3-0 1-1 2-1 3-0* 
 10 Olimpik/Mieszko Warszkowo2-4 0-3 0-2 1-2 1-3 1-1 0-0 6-2 3-1     1-0 0-3 6-0 3-0 
 11 Saturn Mielno3-4 0-3* 3-4 1-0 2-2 1-1 0-2 0-4 2-2 2-0     2-3 3-1 1-1 
 12 Wrzos Wrzosowo0-4 1-2 2-2 0-3 0-1 0-2 1-0 3-0 5-1 2-4 0-1     1-0 3-0* 
 13 Victoria II Sianów1-5 1-2 1-1 2-3 2-6 0-4 2-2 2-3 3-1 0-1 3-1 3-1     3-0* 
 14 Jantar Siemyśl1-5 2-3 2-5 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 2-5 0-3* 0-3* 2-1 1-2     

 

Terminarz oraz wyniki spotkań seniorów Arkadii w rozgrywkach klasy okręgowej (grupy Pólnoc) w sezonie 2007/08 :


 Godzina   Termin  1 -   18  sierpień  2007 r.  - sobota

: Olympic-Mieszko Warszkowo - Mechanik Bobolice 3 : 1
: Victoria II Sianów - Wrzos Wrzosowo 3 : 1
: Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 0 : 2
: Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo 1 : 2
: Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Olimp Gościno 3 : 2
: Jantar Siemyśl - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2 : 5
: Rasel Dygowo - Iskra Białogard 5 : 3






Godzina Termin 2 - 25 sierpień 2007 r. - sobota

: Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 3 : 1
: Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Rasel Dygowo 2 : 1
: Olimp Gościno - Jantar Siemyśl 2 : 1
: Arkadia Malechowo - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 4 : 2
: Saturn Mielno - Zryw Kretomino 1 : 1
: Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0
: Olympic-Mieszko Warszkowo - Victoria II Sianów 6 : 0






Godzina Termin 3 - 1 wrzesień 2007 r. - sobota

: Victoria II Sianów - Mechanik Bobolice 3 : 1
: Wybrzeże Biesiekierz - Olympic-Mieszko Warszkowo 1 : 0
: Zryw Kretomino - Wrzos Wrzosowo 2 : 1
: Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Saturn Mielno 1 : 1
: Jantar Siemyśl - Arkadia Malechowo 2 : 3
: Rasel Dygowo - Olimp Gościno 7 : 1
: Iskra Białogard - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1 : 3






Godzina Termin 4 - 8 wrzesień 2007 r. - sobota

16:00 Mechanik Bobolice - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 : 2

Godzina Termin 4 - 9 wrzesień 2007 r. - niedziela

14:00 Olimp Gościno - Iskra Białogard 2 : 4
15:00 Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 2 : 0
14:00 Saturn Mielno - Jantar Siemyśl 1 : 1
16:00 Wrzos Wrzosowo - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 1 : 0
11:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Zryw Kretomino 1 : 1
14:00 Victoria II Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 3






Godzina Termin 5 - 15 wrzesień 2007 r. - sobota

16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 : 3

Godzina Termin 5 - 16 wrzesień 2007 r. - niedziela

16:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Olympic-Mieszko Warszkowo 1 : 1
14:00 Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl 1 : 2
16:00 Rasel Dygowo - Saturn Mielno 2 : 3
16:00 Iskra Białogard - Arkadia Malechowo 3 : 1
16:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Olimp Gościno 2 : 2
14:00 Victoria II Sianów - Zryw Kretomino 1 : 1






Godzina Termin 6 - 22 wrzesień 2007 r. - sobota

16:00 Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 4 : 0

Godzina Termin 6 - 23 wrzesień 2007 r. - niedziela

15:00 Arkadia Malechowo - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1 : 4
14:00 Saturn Mielno - Iskra Białogard 1 : 0
16:00 Wrzos Wrzosowo - Rasel Dygowo 0 : 4
11:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Jantar Siemyśl 3 : 0
14:00 Victoria II Sianów - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 2 : 2
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Zryw Kretomino 1 : 3






Godzina Termin 7 - 29 wrzesień 2007 r. - sobota

15:00 Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 0 : 1

Godzina Termin 7 - 30 wrzesień 2007 r. - niedziela

15:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 2
15:00 Jantar Siemyśl - Victoria II Sianów 1 : 2
16:00 Rasel Dygowo - Olympic-Mieszko Warszkowo 5 : 2
15:00 Iskra Białogard - Wrzos Wrzosowo 2 : 1
14:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Saturn Mielno 1 : 0
14:00 Olimp Gościno - Arkadia Malechowo 5 : 3






Godzina Termin 8 - 6 październik 2007 r. - sobota

16:00 Mechanik Bobolice - Arkadia Malechowo 0 : 3
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Jantar Siemyśl 3 : 2

Godzina Termin 8 - 7 październik 2007 r. - niedziela

14:00 Saturn Mielno - Olimp Gościno 2 : 2
15:00 Wrzos Wrzosowo - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2 : 2
11:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Iskra Białogard 1 : 2
14:00 Victoria II Sianów - Rasel Dygowo 1 : 5
15:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Zryw Kretomino 2 : 3






Godzina Termin 9 - 14 październik 2007 r. - niedziela

15:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Mechanik Bobolice 4 : 1
15:00 Jantar Siemyśl - Zryw Kretomino 1 : 4
15:00 Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0
15:00 Iskra Białogard - Victoria II Sianów 2 : 1
14:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Olympic-Mieszko Warszkowo 3 : 0
14:00 Olimp Gościno - Wrzos Wrzosowo 0 : 0
15:00 Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 3 : 3






Godzina Termin 10 - 20 październik 2007 r. - sobota

14:00 Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 3 : 0
14:00 Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 1 : 3

Godzina Termin 10 - 21 październik 2007 r. - niedziela

14:00 Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 1 : 2
11:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Olimp Gościno 1 : 3
14:00 Victoria II Sianów - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1 : 1
13:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Jantar Siemyśl 9 : 3
15:00 Rasel Dygowo - Zryw Kretomino 2 : 0






Godzina Termin 11 - 28 październik 2007 r. - niedziela

14:00 Jantar Siemyśl - Mechanik Bobolice 2 : 5
14:00 Rasel Dygowo - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 8 : 1
14:00 Iskra Białogard - Zryw Kretomino 1 : 1
14:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0
14:00 Olimp Gościno - Victoria II Sianów 7 : 3
15:00 Arkadia Malechowo - Olympic-Mieszko Warszkowo 3 : 0
14:00 Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 2 : 3






Godzina Termin 12 - 3 listopad 2007 r. - sobota

14:00 Mechanik Bobolice - Wrzos Wrzosowo 1 : 1
15:00 Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 3 : 2

Godzina Termin 12 - 4 listopad 2007 r. - niedziela

11:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Saturn Mielno 1 : 0
14:00 Victoria II Sianów - Arkadia Malechowo 1 : 2
13:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Iskra Białogard 2 : 3
13:00 Jantar Siemyśl - Rasel Dygowo 1 : 5
18:00 Zryw Kretomino - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1 : 1






Godzina Termin 13 - 11 listopad 2007 r. - niedziela

14:00 Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 7 : 2
13:00 Iskra Białogard - Jantar Siemyśl 3 : 0
12:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 3 : 1
14:00 Olimp Gościno - Zryw Kretomino 5 : 2
14:00 Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 0
14:00 Saturn Mielno - Victoria II Sianów 3 : 1
13:00 Wrzos Wrzosowo - Olympic-Mieszko Warszkowo 2 : 4






Godzina Termin 14 - 29 marzec 2008 r. - sobota

15:00 Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 : 4

Godzina Termin 14 - 30 marzec 2008 r. - niedziela

14:00 Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 4
: Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Jantar Siemyśl 3 : 0 V
15:00 Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino 1 : 0
15:00 Wrzos Wrzosowo - Victoria II Sianów 1 : 0
13:00 Mechanik Bobolice - Olympic-Mieszko Warszkowo __:__
13:00 Olimp Gościno - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 2 : 2






Godzina Termin 15 - 5 kwiecień 2008 r. - sobota

15:00 Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 3 : 1
: Jantar Siemyśl - Olimp Gościno 0 : 3 V

Godzina Termin 15 - 6 kwiecień 2008 r. - niedziela

15:00 Rasel Dygowo - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2 : 1
13:00 Victoria II Sianów - Olympic-Mieszko Warszkowo 0 : 1
13:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Arkadia Malechowo 0 : 1
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 1 : 0
13:00 Zryw Kretomino - Saturn Mielno 3 : 1

Godzina Termin 16 - 12 kwiecień 2008 r. - sobota

17:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Iskra Białogard 1 : 1

Godzina Termin 16 - 13 kwiecień 2008 r. - niedziela

15:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 2
14:00 Saturn Mielno - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 0 : 2
: Arkadia Malechowo - Jantar Siemyśl 3 : 0 V
13:00 Mechanik Bobolice - Victoria II Sianów 2 : 1
13:00 Zryw Kretomino - Wrzos Wrzosowo 2 : 0
13:00 Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 : 3

Godzina Termin 17 - 19 kwiecień 2008 r. - sobota

: Jantar Siemyśl - Saturn Mielno 0 : 3 V
16:00 Iskra Białogard - Olimp Gościno 0 : 4

Godzina Termin 17 - 20 kwiecień 2008 r. - niedziela

15:00 Rasel Dygowo - Arkadia Malechowo 2 : 0
14:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Wrzos Wrzosowo 1 : 0
16:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Mechanik Bobolice 1 : 0
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Victoria II Sianów 1 : 0
12:00 Zryw Kretomino - Olympic-Mieszko Warszkowo 0 : 0

Godzina Termin 18 - 26 kwiecień 2008 r. - sobota

15:30 Zryw Kretomino - Victoria II Sianów 4 : 0

Godzina Termin 18 - 27 kwiecień 2008 r. - niedziela

15:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 0 : 0
14:00 Saturn Mielno - Rasel Dygowo 3 : 4
15:00 Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 4 : 0
: Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl 3 : 0 V
13:00 Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 0
13:00 Olimp Gościno - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 : 1



Godzina   Termin 19 -   1  maj  2008 r.  - czwartek

13:00 Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 5 : 2
16:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Arkadia Malechowo 0 : 1
16:00 Iskra Białogard - Saturn Mielno 5 : 0
16:00 Rasel Dygowo - Wrzos Wrzosowo 5 : 3
: Jantar Siemyśl - Olympic-Mieszko Warszkowo 0 : 3
15:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Victoria II Sianów 3 : 1
13:00 Zryw Kretomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1






     Godzina   Termin 22 -   17  maj  2008 r.  - sobota

16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 3 : 3

Godzina Termin 22 - 18 maj 2008 r. - niedziela

15:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 : 2
14:00 Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 2 : 2 (3-0)
13:00 Victoria II Sianów - Iskra Białogard 2 : 3
15:00 Wrzos Wrzosowo - Olimp Gościno 0 : 1
13:00 Mechanik Bobolice - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 3 : 3
: Zryw Kretomino - Jantar Siemyśl 3 : 0 V






Godzina Termin 23 - 24 maj 2008 r. - sobota

17:00 Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0
: Jantar Siemyśl - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 0 : 3 V

Godzina Termin 23 - 25 maj 2008 r. - niedziela

14:00 Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 2 : 2
15:00 Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 6 : 0
13:00 Olimp Gościno - Olympic-Mieszko Warszkowo 6 : 1
17:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Victoria II Sianów 10 : 0
13:00 Zryw Kretomino - Rasel Dygowo 0 : 3

Godzina Termin 24 - 31 maj 2008 r. - sobota

15:30 Zryw Kretomino - Iskra Białogard 0 : 2

Godzina Termin 24 - 1 czerwiec 2008 r. - niedziela

15:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Arkadia Malechowo 0 : 3
13:00 Victoria II Sianów - Olimp Gościno 2 : 6
15:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Rasel Dygowo 2 : 3
15:00 Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 0 : 1
: Mechanik Bobolice - Jantar Siemyśl 3 : 0 V
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 5 : 1

 Godzina   Termin 25 -   8  czerwiec  2008 r.  - niedziela

16:00 Wrzos Wrzosowo - Mechanik Bobolice 5 : 1
16:00 Saturn Mielno - Olympic-Mieszko Warszkowo 2 : 0
16:00 Arkadia Malechowo - Victoria II Sianów 3 : 0
16:00 Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 1
16:00 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo - Zryw Kretomino 0 : 0
16:00 Iskra Białogard - Błękitni-Mieszko St.Jarosław 2 : 3
: Rasel Dygowo - Jantar Siemyśl 3 : 0 V Godzina Termin 26 - 15 czerwiec 2008 r. - niedziela
Ostatnia kolejka
16:00 Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 1 : 1
: Jantar Siemyśl - Iskra Białogard 0 : 3 V
16:00 Błękitni-Mieszko St.Jarosław - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0 : 4
16:00 Zryw Kretomino - Olimp Gościno 3 : 4
16:00 Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 : 2
16:00 Victoria II Sianów - Saturn Mielno 3 : 1
16:00 Olympic-Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrzosowo 0 : 3

© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo