Finał trampkarzy
tadar

2009-06-01 07:21:24

Trampkarze klasa II - mistrzowie grup - 6 czerwca godzina 11:00 - Barwice.

Zespoły biorące udział : "Arkadia" Malechowo, "Błonie" Barwice, "Olimp" Złocieniec, mistrz grupy 2. Mecze 2x25 minut, system pucharowy.

Wasze komentarze

juniorzy
W turnieju juniorow starszych w Zlociencu Slawa Slawno przegrala w finale z Olimpem Zlocieniec 2-1 .Turniej nie cieszyl sie duzym zainteresowaniem kibicow ani wladz sportowych.Zachowanie miejscowej druzyny zostawie bez komentarza.

2009-06-08 13:55:07
~b.s

Było nas tylko 11
Do finału trampkarzy wystąpiliśmy tylko w 11 a 11 zawodnikiem był Karol Urbaniak, który w drugim meczu radził sobie nieźle na prawej obronie. Poza tym grali jeszcze: Rogala, Kreczmer, Carlos, Kuśmierczuk, Bobis, Szmid, Skoczylas, Zachciał, Piotrowicz, Sydoruk i Urbaniak.

2009-06-07 19:09:43
~bobis r.

Zabrakło sił i ludzi do gry
W sobotę zawodnicy trampkarzy Arkadii Malechowo wystąpili w turnieju finałowym grupy II . W meczu półfinałowym przegraliśmy z Barwicami 1:3 - bramka Sydoruk, a Siemyśl pokonał 2:1 Olimp Złocieniec. W meczu o III miejsce Pokonaliśmy Olimp 4:2 - bramki: Sydoruk-1, Piotrowicz-2 i Kuśmierczuk -1. Finał prawdopodobnie wygrał niespodziewanie Siemyśl który do przerwy prowadził 2:0 z Barwicami. Poziom gry drużyn był słaby, niestety braki kadrowe i zmęczenie zawodników, którzy dzień wsześniej walczyli o finał coca-coli był widoczny od pierwszych minut. Szkoda tylko że w takim ważnym turnieju nie potrafiliśmy wystawić podstawowej 11, wówczas I miejsce było by w kieszeni. Zobaczymy może za rok.......