Wtorek, 12 Listopada 2019, Czcibora, Flawiana, Flawiusza, Józefata, Krystyna, Renaty, Witolda, Ścibora

Pogoda: ºC, hPa

 
Klub
Klub
- Aktualności
- Archiwum
- Kadra
- Zarząd i Trenerzy zespołu
- Transfery
- Historia klubu
- sezon 16/17 Arkadia II
- sezon 15/16 Arkadia I
- sezon 14/15 Arkadia II
- sezon 14/15 Arkadia I
- sozon13/14Arkadia II
- sezon13/14Arkadia I
- sezon12/13Arkadia II
- sezon12/13Arkadia I
- sezon11/12ArkadiaII
- sezon11/12Arkadia I
- sezon10/11arkadiaII
- sezon 10/11
- sezon 09/10
- sezon 08/09
- Sezon 07/08
- Sezon 06/07
- Sezon 05/06
- Sezon 04/05
- Sezon 03/04
- Galeria
- Forum
- Redakcja, kontakt

Seniorzy
Seniorzy
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Strzelcy i Kartki
- Tabela kl.A

Okręg. Puchar Polski
Okręg. Puchar Polski
- Wyniki 2012/2013 ()

Juniorzy Starsi
Juniorzy Starsi
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela 14/15
- Terminarz 14/15
- Tabela juniorów 14/15
- Statystyka

Trampkarze
Trampkarze
- tabela 2015/2016
- tabela 2014/2015
- tabela 2013/2014
- Terminarz i wyniki
- Tabela
- Szaliki

Linki
Linki
- Serwisy informacyjne
- Kluby z regionu

młodzież na następny sezon
tadar

2008-06-17 16:55:20


Prawdopodobny skład drużyny trampkarzy w sezonie 2008/2009-trener mgr Roman Bobis

Lp.

Nazwisko i imię

Pozycja

Miejscowość

 

  1.  

Sydoruk Przemysław

Środkowy pomocnik

Przystawy

 

  1.  

Skoczylas Dawid

Skrzydłowy

Smardzewo

 

  1.  

Augustyniak Dawid

Stoper-defensywny pomocnik

Malechowo

 

  1.  

Kreczmer Piotr

Obrońca-defensywny pomocnik

Malechowo

 

  1.  

Chruszcz Mariusz Konrad

obrońca

Malechówko

 

  1.  

Brzózan Sebastian

Napastnik-środkowy pomocnik

Malechówko

 

  1.  

Szosda Carlos

Bramkarz-obrońca

Malechówko

 

  1.  

Świderski Oskar

Obrońca-skrzydłowy

Darskowo

 

  1.  

Urbaniak Karol

bramkarz

Smardzewo

 

  1.  

Makowski Kamil

skrzydłowy

Niemica

 

  1.  

Gouda Tomasz

Stoper-obrońca-defensywny pomocnik

Lejkowo

 

  1.  

Krótki Jakub

Pomocnik

Sulechówko

 

  1.  

Królikowski Bartłomiej

Pomocnik

Sulechówko

 

  1.  

Piotrowicz Patryk

Obrońca-stoper

Niemica

 

  1.  

Walczak Piotr

pomocnik

Malechówko

 

  1.  

Sawicki Błażej

Środkowy ofensywny pomocnik

Ostrowiec

 

  1.  

Puchalski Mateusz

pomocnik

Ostrowiec

 

  1.  

Żamojcin Radosław

pomocnik

Pękanino

 

  1.  

Bobis Patryk

napastnik

Ostrowiec

 

Plus zawodnicy ,którzy złożyli dokumenty

 

Juniorzy-trener Tadeusz Chylewski ?

Lp.

Nazwisko i imię

Mecze

rocznik

1.

Wiliński Łukasz

Stoper-środkowy pomocnik

1990

2.

Czupajło Tomasz Krzysztof

Bramkarz

1993

3.

Barcikowski Szymon

Defensywny pomocnik

1992

4.

Fastyn Arkadiusz

Środkowy pomocnik

1993

5.

Markowski Mateusz

napastnik

1990

6.

Możdżeń Sebastian

skrzydłowy

1991

7.

Augustynowicz Maciej

Defensywny pomocnik

1991

8.

Chruszcz Mateusz

napastnik

1990

9.

Gostyński Adrian

obrońca

1990

10.

Gostyński Tomasz

Obrońca-defensywny pomocnik

1991

11.

Serafin Paweł

Skrzydłowy-obrońca

1991

12.

Gaściewicz Kacper

napastnik

1993

13.

Ostrowski Bartosz

obrońca

1993

14.

Walus Paweł

skrzydłowy

1993

15.

Ankowski Artur

Defensywny pomocnik

1990

16

Damian Dryjer

Bramkarz-pomocnik

1991

17.

Augustyniak Krystian

Środkowy pomocnik

1993

18.

Dams Bartosz Ryszard

Stoper-obrońca

1993

19.

Brzózan Łukasz

Pomocnik-obrońca

1993

20.

Kos Dawid

?

1992

21.

Jarzębiński Michał

?

1990

22

Hibner Kamil

?

1992

Plus zawodnicy Michał i Przemysław Siudacz-w trakcie załatwiania

Wasze komentarze

carlos
Carlos lepiej nie pisz na forum bo moderator glupieje xD podzro

2008-07-24 17:19:59
~.

carlos
fajnie ktos napisala szozda!! :):)

2008-07-24 15:56:41
~trampkarz

carlos
fajnie ktos napisala szozda!! :):)

2008-07-24 15:56:24
~trampkarz

carlos
fajnie ktos napisala szozda!! :):)

2008-07-24 15:56:13
~trampkarz11

Junior młodszy
Moglibyśmy utworzyć taką drużynę... Moim zdaniem to by było korzystne. Tylko, że zmiany tylko do jutra można zgłaszać :/

2008-07-24 13:40:05
~Junior Ostry

turniej
W moje urodziny xD

2008-07-23 16:39:17
~kacperek

turniej w pekaninie
Ochotnicza Straż Pożarna w Pękaninie zaprasza do udziału w V Mini Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSP, który odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2008 r. na placu ćwiczeń przy remizie OSP w Pękaninie. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych - drużyny chłopców do lat 15, - drużyny mężczyzn – powyżej lat 15. Każda drużyna powinna składać się z 8 zawodników (6 grających i dwóch rezerwowych). Zgłoszone drużyny obowiązuje uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 80 zł z przeznaczeniem na: ubezpieczenie zawodników, posiłek, napoje. Zgłoszenia drużyn oraz opłata przyjmowane są do dnia 3 sierpnia 2008 r. do godziny 20.00 przez prezesa OSP w Pękaninie dh. Piotra Babireckiego zam. w Pękaninie 14 A, tel. 0943184317 i kom. 0604154373.

2008-07-23 15:36:02
~tadar

...
A ja nie wiem tak było podane na KOZPN.. skopiowałem i wrzucilem /

2008-07-22 19:42:31
~Kacperek

co ?
czemy tylko 12 drużyn ???

2008-07-21 22:47:46
~Areczek

Grupa Pierwsza
Klasa II - junior (roczniki 90-93) + trampkarz (94 i młodsi) Grupa I - 1.Victoria Sianów, 2.Wiekowianka Wiekowo, 3.Płomień Jeżyczki, 4.Zryw Kretomino, 5.Olympic Warszkowo, 6.Błękitni Mieszko St. Jarosław, 7.Wicher Hajka Mierzym, 8.Arkadia Malechowo, 9.Gryf Polanów, 10.Wybrzeże Biesiekierz, 11.Leśnik/Rossa/Zefir Manowo, 12. Sława Sławno (tylko junior)

2008-07-21 19:11:25
~Kacperek

...
KIEDY BEDZIE ZNANY PODZIAL NA GRUPY ROZGRYWKOWE ?

2008-06-21 21:21:04
~P

?
Zależy od zgłoszeń i systemu który kozpn zatwierdzi

2008-06-21 07:53:42
~tadar

MLODZIEZ ARKADII
w jakiej lidze będą trampkarze występować? w tej co w tym roku, czy w tej gdzie gra Unia Białogard, Kotwica Kołobrzeg i Bałtyk Koszalin?

2008-06-20 19:18:34
~popla


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal Malechowo nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin lub prawo, zawiadom nas o tym.

© Copyright 2002 - 2006 by Marcin Sadowski

Patronat Medialny - Portal Malechowo