- Kluby z regionu

Trampkarze 3-0 z Wiekowianką
tadar

2015-09-09 09:14:24

8 września w Wiekowicach trampkarze rozegraje swój mecz w ramach drugiej kolejki z miejscową Wiekowianką. Mecz od pierwszych minut układał się dla nas znakomicie, pierwsza akcja Jarka na lewej stronie przyniosła bramkę, nieco szczęśliwą bo piłka na chwilę zaplątała się pod nogami ale obrońcy przyglądali się dość biernie i mamy 1-0, druga bramka po doskonałej asyście Kędziora do Petruka; który wykończył to na spokoju..  Druga połowa to popis Grabowskiego, który wybronił trudny strzał z czystej pozycji by kilka minut później obronić karnego za rękę w polu karnym Kacpra Filipka. Trzecia bramka należała do Petruka, który wykończył akcję Mazieca.

Do poprawy-wrzuty z autu, wykańczanie akcji szczególnie przez Gałkę i Mazieca, straty przy wprowadzaniu piłki środkiem pola. Na plus praca stoperów mimo karnego naprawdę dobry mecz.

Skład: Grabowski,Filipek, Sadowski, Miękus, Hencel, Petruk, Burda, Mziec, Poborski J, Poborski W, Kędziora, Gałka , Sidor.